Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.10.2016

jasno
Popoldne bo v zahodni Sloveniji in v višjih legah pretežno jasno. Delno se bo zjasnilo tudi drugod po državi. Temperature bodo od 9 do 14, na Primorskem okoli 19 stopinj C.
5°C | 21°C
nedelja, 30.10.2016
6°C | 20°C
ponedeljek, 31.10.2016
7°C | 16°C
torek, 01.11.2016
5°C | 12°C
Opozorila
Petek, 28.10.2016 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
21°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Kobarid med najlepšimi turističnimi kraji


TURIZEM

| |
13.09.2016      13:17
A A

Kobarid med najlepšimi turističnimi kraji


V letu, ko Turistična zveza Slovenije uspešno izvaja že 25. tekmovanje Moja dežela - lepa in gostoljubna (MDLG), prejme KOBARID priznanje MDLG 2016 za prvo mesto spletnega glasovanja v kategoriji turistični kraji.


Kobarid med najlepšimi turističnimi kraji. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Kobarid med najlepšimi turističnimi kraji. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Deli:

Tekmovanje v projektu Moja dežela – lepa in gostoljubna, pod častnim pokroviteljstvom predsednika države Republike Slovenije Boruta Pahorja, je končano. V tekmovanju so se pomerili številni kraji in drugi sodelujoči – z osrednjim poslanstvom urejanja in ohranjanja okolja v okviru zelenega turizma in trajnostnega razvoja.

V vsaki kategoriji so trije nominiranci, na podelitvi pa bodo organizatorji razkrili vrstni red prejemnikov letošnjih priznanj za najlepši in najgostoljubnejši kraj/mesto MDLG 2016. Prav tako bodo podelili priznanja prvo-uvrščenim krajem s spletnega glasovanja. Med njimi je letos tudi KOBARID. 

 
Priznanje bo Kobaridu podeljeno na 6. Dnevih slovenskega turizma, na slavnostni prireditvi Moja dežela – lepa in gostoljubna 2016, ki bo 11. oktobra 2016 ob 18.00 v kongresni dvorani Hotela Radin v Radencih. 0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.