Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 27.02.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo precej oblačno. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, ob obali okoli 5 stopinj C.
1°C | 13°C
torek, 28.02.2017
5°C | 13°C
sreda, 01.03.2017
6°C | 16°C
četrtek, 02.03.2017
0°C | 14°C
petek, 03.03.2017
2°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 26.2.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
13°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Novinarski dogodek v Perli - KMN Oplast o ......


ŠPORT

| |
10.09.2014      18:08
A A

Novinarski dogodek v Perli - KMN Oplast o turnirju v Novi Gorici


V ponedeljek, 8. septembra, je v Novi Gorici potekala novinarska konferenca o tekmovanju UEFA Futsal Cup - pokala državnih prvakov v futsalu, ki ga bo med 2. in 5. oktobrom, v Novi Gorici gostil aktualni državni prvak, KMN Oplast iz Kobarida.


Foto: Katarina Mole
Foto: Katarina Mole
Deli:

Na novinarski konferenci je župan Mestne občine Nova Gorica Matej Arčon izrazil zadovoljstvo nad sodelovanjem Občine Kobarid in Mestne občine Nova Gorica ter povezovanju občin tudi na športnem področju in posledično promociji Smaragdne poti. Zaveda se, da šport ne pozna meja in prihodnost vidi prav v povezovanju in sodelovanju.

 

Županja Občine Kobarid Darja Hauptman je povedala, da smo v občini Kobarid ponosni in veseli, da so naši športniki tako aktivni in uspešni. Zaveda se, da je mednarodni turnir v naši dolini velika nagrada in spodbuda za vse nas. Županja se je zahvalila kolegu županu in Mestni občini Nova Gorica  za velikodušno pomoč in sodelovanje.

 

Predstavnik družbe Hit David Kamšek, ki je s hotelom Perla partner dogodka, je izrazil zadovoljstvo, da lahko ob pomembnih prelomnicah, kot je letošnja 30-letnica igralništva, kot partnerji pripomorejo k uresničevanju velikih projektov tudi na področju športa. Hotel Perla bo v času tekmovanja gostila približno 100 udeležencev, tekmovalcev in predstavnikov UEFA.

 

Podrobnosti tekmovanja sta predstavila referent za futsal pri Nogometni zvezi Slovenije Stane Kokalj ter predsednik kluba KMN Oplast Kobarid Branko Velišček. Ekipe Inter Movistar FS Madrid (Španija), Lokomotiv Harkov (Ukrajina) ter Hovocubo (Nizozemska) so že najavile svoje prihode, španski prvak in glavni favorit turnirja pa prihaja v Slovenijo dva dni pred dogodkom na čelu s svojim zvezdnikom, portugalskim virtuozom Ricardinhom.

 

 

Organizatorji so predstavili maskoto – Bombija, ki bo skrbela za vzdušje na tekmah in zabavo najmlajših ter najavili prodajo vstopnic. Na voljo bosta dve vrsti vstopnic in sicer: dnevna vstopnica (za dve tekmi) po ceni 7 € in vstopnica za celoten turnir (tri tekmovalne dni) po ceni 17 €. Vstopnice bodo na voljo na vseh Eventimovih prodajnih mestih (www.eventim.si). Klub bo začel s prodajo paketnih vstopnic (vstopnica za vse tri tekmovalne dni, označeni sedeži v spodnjem delu tribune) v torek, 9. septembra. Prodaja vstopnic za posamezen tekmovalni dan se bo začela teden kasneje.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!