Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo na vzhodu precej jasno, proti zahodu pa bo oblačnost naraščala. Predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno deževalo. Krepil se bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21, v severozahodni Sloveniji malo nad 10 stopinj C.
11°C | 17°C
sreda, 26.04.2017
12°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
14°C | 16°C
petek, 28.04.2017
12°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
8°C | 18°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Jadralni padalci in zmajarji otvorili sezono


ŠPORT, TURIZEM, DRUŠTVA

| |
07.05.2015      12:28
A A

Jadralni padalci in zmajarji otvorili sezonoFoto: arhiv LTO Sotočje-TIC Kobarid
Foto: arhiv LTO Sotočje-TIC Kobarid
Deli:

Z dnem 15. 4. smo v Dolini Soče, tako kot vsako leto, pričeli s prodajo dovolilnic za vzletna in pristajanja mesta, za jadralne padalce in zmajarje. Vsa vzletna in pristajalna mesta so pripravljena za uporabo.

 

Društvo Adrenalin je tudi letos strojno odprlo zasneženo cesto na Kobariški Stol in namestilo vremensko postajo. Vse podatke vremenskih postaj v Posočju  lahko vidite na http://skytech.si/, na prenovljeni internetni strani društva Adrenalin http://www.drustvo-adrenalin.si/index.php/sl/klub-adrenalin  in na strani društva Dpl Posočje http://www.kobala.si/sl/, katero skrbi za vzletna in pristajalna mesta na Tolminskem.

 

Društvo Adrenalin
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.