Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Popoldne bo na severovzhodu delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 20 stopinj C.
12°C | 18°C
torek, 25.10.2016
16°C | 19°C
sreda, 26.10.2016
15°C | 19°C
četrtek, 27.10.2016
8°C | 19°C
petek, 28.10.2016
4°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Jadralni padalci in zmajarji otvorili sezono


ŠPORT, TURIZEM, DRUŠTVA

| |
07.05.2015      12:28
A A

Jadralni padalci in zmajarji otvorili sezonoFoto: arhiv LTO Sotočje-TIC Kobarid
Foto: arhiv LTO Sotočje-TIC Kobarid
Deli:

Z dnem 15. 4. smo v Dolini Soče, tako kot vsako leto, pričeli s prodajo dovolilnic za vzletna in pristajanja mesta, za jadralne padalce in zmajarje. Vsa vzletna in pristajalna mesta so pripravljena za uporabo.

 

Društvo Adrenalin je tudi letos strojno odprlo zasneženo cesto na Kobariški Stol in namestilo vremensko postajo. Vse podatke vremenskih postaj v Posočju  lahko vidite na http://skytech.si/, na prenovljeni internetni strani društva Adrenalin http://www.drustvo-adrenalin.si/index.php/sl/klub-adrenalin  in na strani društva Dpl Posočje http://www.kobala.si/sl/, katero skrbi za vzletna in pristajalna mesta na Tolminskem.

 

Društvo Adrenalin

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.