Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.04.2017

oblačno
Ponoči se bo na Primorskem od zahoda oblačnost povečala. Drugod bo spremenljivo do pretežno oblačno. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, na Primorskem do 8 stopinj C.
7°C | 15°C
torek, 25.04.2017
10°C | 17°C
sreda, 26.04.2017
12°C | 20°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
8°C | 16°C
Opozorila
Nedelja, 23.4.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Vabilo ponudnikom iz doline Soče


TURIZEM, OBVESTILA

| |
10.04.2016      7:00
A A

Vabilo ponudnikom iz doline SočeDeli:

Turistične informacije na mobilnih napravah so za današnjega obiskovalca več kot dobrodošle, če ne že tudi nujne. Konec maja 2016 bodo obiskovalci Kobarida (pa tudi občani) lahko brezplačno prenesli aplikacijo CIAO in DOLINA SOČE. Gre za aplikacijo, ki je bila najprej razvita na območju sosednje Furlanije in Veneta, pred kratkim tudi za območje Brd. Italijansko podjetje Art&Grafica je v komplet mobilnih aplikacij v sodelovanju z LTO Sotočje in LTO Bovec pripravila tudi aplikacijo za območje doline Soče. Ta bo zajemala celotno turistično ponudbo, ki je predstavljena na enostaven in uporaben način (prikaz na zemljevidu).


Vse turistične ponudnike vabimo, da se vključijo in svojo ponudbo predstavijo tudi v mobilni aplikaciji, ki jo bo podjetje Art&Grafica skupaj z ostalimi aplikacijami promovirala tudi obiskovalcem na območju Veneta, FVG in Brd.

Dodatne informacije in prijave interesentov zbira TIC Kobarid (tatjana.humar@lto-sotocje.si).
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.