Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno jasno
Popoldne bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do 6 stopinj C.
1°C | 5°C
četrtek, 19.01.2017
2°C | 5°C
petek, 20.01.2017
-3°C | 6°C
sobota, 21.01.2017
-7°C | 9°C
nedelja, 22.01.2017
-4°C | 8°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 11h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela jutri čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko dosegala hitrost okoli 100 km/h.
1°C
5°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Sanacija plazu na odseku ceste Kobarid – ......


PROMET, OBVESTILA

| |
26.09.2014      14:14
A A

Sanacija plazu na odseku ceste Kobarid – DrežnicaDeli:

V sredini meseca septembra smo vas obvestili, da je v postopku javnega razpisa neizbrani prijavitelj za sanacijo plazu na javni razpis vložil zahtevek za revizijo postopka.


Danes, 26. 9. 2014, smo s strani Državne revizijske komisije za revizijo postopkov oddaje javnih naročil prejeli sklep št. 018-225/2014-14, sprejet 25. 9. 2014, z odločitvijo, da se vlagateljev revizijski zahtevek z dne, 28. 8. 2014 zavrže.


Županja Darja Hauptman se je na podlagi prejetega sklepa osebno zavzela za izvedbo sanacije in poklicala vodjo sektorja za odpravo posledic naravnih nesreč Ervina Vivodo in ministra za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano mag. Dejana Židana, ki sta jo seznanila z nadaljnjimi postopki.  Ker je sanacija plazu izrednega pomena za prebivalce Drežiškega sta ji obljubila, da se bosta potrudila in storila vse kar je v njuni moči,  da bodo nadaljni postopki  stekli čim hitreje.


Ker se je v tem času zamenjala Vlada RS, mora sklep o dodelitvi sredstev ponovno obravnavati odbor DZ in Vlada RS. Po prejeti pogodbi o sofinanciranju sanacije bo Občina Kobarid z izbranim izvajalcem podpisala pogodbo in takoj pričela z  deli. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.