Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Danes bo v vzhodnih krajih občasno še nekaj sonca, drugod pa bo večinoma oblačno. Zjutraj bo občasno deževalo na širšem območju Julijskih Alp ter ponekod na Notranjskem in Kočevskem, čez dan se bodo padavine krepile in se občasno pojavljale še ponekod v osrednjih krajih in na severu do Koroške. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
12°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
14°C | 16°C
petek, 28.04.2017
13°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
7°C | 19°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 11h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Rdeči križ Slovenije je v stiku s kolegi iz ......


OBVESTILA

| |
19.05.2014      17:41
A A

Rdeči križ Slovenije je v stiku s kolegi iz RK Srbije in RK Bosne in Hercegovine.Deli:

Nujne potrebe po materialni pomoči so v obeh državah naslednje: spalne vreče, zložljive postelje, posteljnina, ležalne podloge, dežna oblačila, gumijasti škornji, plenice, ustekleničena voda, konzervirana hrana, žepne svetilke in deke.

 

Odprt je račun za zbiranje prostovoljnih finančnih prispevkov za prizadete družine in posameznike, in sicer:

-      Rdeči križ Slovenije, Mirje 19, 1000 Ljubljana

-      TRR: SI56 0310-0111-1122-296

-      SWIFT: SKBASI2X

-      Koda namena: CHAR

-      Sklic za Bosno: 00 937057

-      Sklic za Srbijo; 00 937058

-      BIC banke: SKBASI2X,

-      Koda namena: CHAR.

 

RKS - Območno združenje Tolmin bo zbiral le zgoraj navedeno materialno pomoč in sicer do konca tedna oz. do preklica.  Zbirni mesti v občini Kobarid: otroci lahko material oddajo na OŠ Kobarid, krajani pa v Kampu Koren.

 

Rdeči križ bo zagotovil  koordinacijo glede dejanske odpreme in pripravil ustrezno dokumentacijo, da bi pomoč ljudi čim prej prišla do prizadetih v poplavah.

 

 

 

                                                                                              Marjanca Velišček

                                                                                              Sekretarka RKS – OZ Tolmin                                                                                                          
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.