Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
13°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
8°C | 20°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 13h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
13°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Občina Kobarid pristopila k podpisu Sporazuma ......


OBČINSKI SVET, OBVESTILA

| |
30.09.2015      10:33
A A

Občina Kobarid pristopila k podpisu Sporazuma o izvedbi odpusta dolgovDeli:

Občina Kobarid je, po predhodno sprejetem sklepu Občinskega sveta Občine Kobarid,  pristopila k podpisu Sporazuma o izvedbi odpusta dolgov, na podlagi katerega se bo izvedel odpis dolgov med upniki s terjatvami do občanov, ki so se znašli v hudi materialni in socialni stiski.

 

Upravičenci do odpisa dolgov so fizične osebe, ki imajo dolg do upnika (eno leto stari dolgovi oziroma dolgovi, ki so nastali pred letom 2014 ) in so bili kadarkoli v obdobju med 1. 1. 2015 in 30. 6. 2015 prejemniki denarne socialne pomoči ali varstvenega dodatka ali veteranskega dodatka ali otroškega dodatka iz 1. oziroma 2. dohodkovnega razreda ali otroškega dodatka v 3. dohodkovnem razredu in je hkrati katerakoli oseba navedena v odločbi o pravici do otroškega dodatka tudi prejemnik dodatka za nego otroka oziroma dodatka za veliko družino. Dolgovi pa se ne morejo odpisati osebam, ki so v osebnem stečaju. Več podatkov o odpisu dolgov je na voljo na spletni strani http://www.paketpomoci.si/pomoc-ob-dolgovih.html.

 

Odpis se določi na podlagi vloge za odpis dolgov, ki jo  lahko dolžniki vložijo na naslov upnika najkasneje do 31. oktobra 2015. Vloga za odpis dolgov je na voljo na spletni strani Občine Kobarid (www.kobarid.si).

 

O višini odpisa dolgov bo sklep sprejel Občinski svet Občine Kobarid potem, ko bo iz zbranih vlog za odpis dolgov razviden skupni znesek dolga in posledice za občinski proračun.

 
Priloge:
Neznan tip datoteke
predlogzasklenitevdogovoraoodpustudolgazapodjetjavrtceosnovnesole.tif
48253_predlogzasklenitevdogovoraoodpustudolgazapodjetjavrtceosnovnesole.tif (20,23 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.