Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Danes bo oblačno in čez dan deževno. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
14°C | 16°C
petek, 28.04.2017
13°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
8°C | 19°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 5h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
14°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Ob Nadiži postavljeni parkomati


TURIZEM, OBVESTILA

| |
18.06.2015      15:47
A A

Ob Nadiži postavljeni parkomatiDeli:

Občina Kobarid je z Odlokom o spremembah in dopolnitvah Odloka o prometnem in obrežnem režimu na območju Občine Kobarid poenotila način in višino plačevanja nadomestila za uporabo urejenih dostopnih mest. Višina urnega nadomestila znaša 1 EUR, cena dnevnega nadomestila pa 8 EUR. Nadomestilo se bo začelo pobirati ta konec tedna, poravnati pa ga bo mogoče na parkomatih, ki jih je občina v teh dneh namestila na urejenih dostopnih mestih. Uporabnike obveščamo, da parkomati trenutno sprejemajo zgolj kovance in denarja ne vračajo.

 

Znotraj termina, za katerega bo plačano nadomestilo na kateremkoli urejenem dostopnem mestu, bo mogoče z istim parkirnim listkom koristiti vsa ostala urejena dostopna mesta in ko bodo le-ta vzpostavljena, tudi javna parkirišča.

 

Letno nadomestilo za občane in lastnike stanovanjskih in počitniških objektov v občini znaša 18 EUR, za ostale uporabnike pa 48 EUR. Izključno gostom, ki prenočujejo pri turističnih ponudnikih na območju občine Kobarid, je omogočen tudi nakup tedenske dovolilnice, za katero bodo odšteli 16 EUR. Letne in tedenske (ter za lastnike nepremičnin ob Nadiži brezplačne) dovolilnice bodo na voljo v Turistično-informacijskem centru Kobarid. Pridobiti jih bo mogoče ob predložitvi ustreznih dokazil.

 

Nadomestilo za urejena dostopna mesta pri Nadiži se bo pobiralo vsak dan med 9. in 19. uro vse do 31. avgusta.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.