Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.04.2017

oblačno
Danes bo v vzhodnih krajih občasno še nekaj sonca, drugod pa bo večinoma oblačno. Zjutraj bo občasno deževalo na širšem območju Julijskih Alp ter ponekod na Notranjskem in Kočevskem, čez dan se bodo padavine krepile in se občasno pojavljale še ponekod v osrednjih krajih in na severu do Koroške. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 19, v vzhodnih krajih do 22 stopinj C.
12°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
14°C | 16°C
petek, 28.04.2017
13°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
7°C | 19°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 9h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
17°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Najstarejša občanka danes praznuje 102 leti ...


OBVESTILA

| |
04.01.2016      12:56
A A

Najstarejša občanka danes praznuje 102 letiFelicita Skubin, praznovanje 101.roj.dne (4.1.2014) Foto. arhiv Doma upokojencev Tolmin
Felicita Skubin, praznovanje 101.roj.dne (4.1.2014) Foto. arhiv Doma upokojencev Tolmin
Deli:

Občanka Felicita Skubin, doma iz Drežniških Raven, danes praznuje svoj 102. rojstni dan. Od svojega 99. leta starosti domuje v Domu upokojencev v Tolminu, kjer jo bo tudi letos obiskal župan Občine Kobarid Robert Kavčič.

Ob tem visokem jubileju želimo Feliciti, po domače Helici, veliko zdravja in moči ter vse najboljše!

 

Kobariški župan je tudi v letu 2015 osebno obiskal vse občanke in občane, ki so praznovali jubilejnih 90 let in več. Zaželel jim je vse dobro ter z njimi poklepetal in prisluhnil njihovim življenjskim zgodbam.

 

Skupaj z predstavniki Društva upokojencev Kobarid je župan obiskal tudi starejše občanke in občane, ki svojo jesen življenja preživljajo v enotah Doma upokojencev Podbrdo. Izročil jim je Božičkova darilca in zaželel lepe prihajajoče praznike ter srečno novo leto 2016.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.