Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 01.05.2017

delno oblačno
Zvečer in ponoči bo pretežno jasno, vzhodni veter se bo polegel.
6°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
sreda, 03.05.2017
7°C | 19°C
četrtek, 04.05.2017
9°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 30.4.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
20°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Imenovanje poveljnika in članov štaba Civilne ......


OBVESTILA

| |
09.06.2015      18:20
A A

Imenovanje poveljnika in članov štaba Civilne zaščite Občine KobaridPoveljnik štaba Civilne zaščite Občine Kobarid Marko Lavrenčič in namestnik štaba Civilne zaščite Občine Kobarid Vid Medveš (iz desne proti leve). Foto: Nataša Hvala Ivančič
Poveljnik štaba Civilne zaščite Občine Kobarid Marko Lavrenčič in namestnik štaba Civilne zaščite Občine Kobarid Vid Med...
Deli:

Župan Občine Kobarid Robert Kavčič je dne 1. 6. 2015 razrešil dosedanjega poveljnika in člane Civilne zaščite Občine Kobarid in imenoval novega poveljnika in člane štaba Civilne zaščite Občine Kobarid.

Ob tem se je zahvalil dosedanjjim  članom štaba Civilne zaščite in poveljnku ter  izrazil željo po sodelovanju tudi v bodoče. Dosedanji poveljnik ponujenega mesta namestnika poveljnika žal ni želel sprejeti. 

 

Od 1. 6. 2015 dalje so v  štab Civilne zaščite Občine Kobarid imenovani:

-        za poveljnika štaba Civilne zaščite Občine Kobarid je imenovan Marko Lavrenčič,

-        za namestnika poveljnika štaba Civilne zaščite Občine Kobarid je imenovan Vid Medveš,

-        za člana tehnično reševalnega področja sta imenovana Marko Matajurc in Marijan Čebokli,

-        za člana s področja socialno zdravstvene problematike pa je imenovan Marijan Lazar.

 

Novoimenovani štab Civilne zaščite Občine Kobarid se je sestal v torek, 9. junija 2015, v prostorih Občine Kobarid. Pozdravila sta jih župan Robert Kavčič in podžupan Marko Miklavič in jim čestitala ter zaželela uspešno delo in čim manj interventih dogodkov.

 

Poveljnik Marko Lavrenčič se je v imenu štaba zahvalil županu za zaupanje in poudaril pomen sodelovanja štaba z županom, ki je še posebej pomembno v najtežjih situacijah ob naravnih nesrečah, ko so prizadeti občani. Spomnimo se potresa, poplav, žleda, ... 

 

V nadaljevanju sestanka so člani oblikovali izhodišča programa dela in se dogovorili o načinu sodelovanja in komunikaciji, ki je pri delu Civilne zaščite izjemnega pomena.  Razdelili so si prve naloge in zaključili sestanek z enotno željo po dobrem sodelovanju. 

 

 

 

 

 

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!