Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bodo padavine od zahoda ponehale, najkasneje v vzhodnih krajih. Delno se bo zjasnilo. Na severozahodu bo ostalo bolj oblačno, v zahodni in ponekod v severni Sloveniji se bodo občasno še pojavljale krajevne padavine, deloma plohe. Zapihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo na severozahodu okoli 10, drugod od 12 do 18 stopinj C.
13°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
8°C | 18°C
nedelja, 30.04.2017
5°C | 20°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 19°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Petek, 28.4.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

3. avgusta se je s Hop ON – Hop OFF KOBARID ......


ŠPORT, TURIZEM, OBVESTILA

| |
12.08.2016      7:00
A A

3. avgusta se je s Hop ON – Hop OFF KOBARID avtobusom peljal že tisoči potnikHop ON Hop OFF je po kobariškem peljal že več kot tisoč potnikov.  Foto: Nataša Hvala Ivančič
Hop ON Hop OFF je po kobariškem peljal že več kot tisoč potnikov. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Deli:

Pred natanko mesecem dni (8. julija 2016) smo v občini Kobarid začeli z javnim prevozom s katerim smo povezali podeželje. S prvimi odzivi uporabnikov avtobusa Hop ON – Hop OFF smo zelo zadovoljni. Hop ON – Hop OFF bo vozil do 28. avgusta 2016 po objavljenem voznem redu. 

V juliju 2016 je avtobus Hop ON – Hop OFF KOBARID največ potnikov peljal do planine Kuhinja, do Nadiže in naprej proti Breginjskemu kotu do Robidišč in na Drežniško. Prevoz koristijo tako občani kot turisti, predvsem pohodniki in kolesarji, ki se zgodaj zjutraj odpravijo peš v hribe ali s kolesom po kobariškem. Po mesecu dni beležimo več kot tisoč potnikov. 

Povpraševanje po prevozu koles je nad pričakovanji, zato na Občini Kobarid skupaj s prevoznikom že razmišljamo o možnostih prevoza večjega števila koles.

Storitev želimo še izboljšati, zato vse uporabnike avtobusa naprošamo, da izpolnijo anketo, ki jo prejmejo na avtobusu, TIC-u Kobarid ali pri turističnemu ponudniku. Posebej pa smo pripravili anketo za občane, ki bodo izrazili svoje mnenje in potrebe po uporabi avtobusa tudi izven turistične sezone. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7

Bodite prvi pri oddaji mnenja.