Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
12°C | 18°C
torek, 25.10.2016
16°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
15°C | 19°C
četrtek, 27.10.2016
9°C | 19°C
petek, 28.10.2016
6°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

3. avgusta se je s Hop ON – Hop OFF KOBARID ......


ŠPORT, TURIZEM, OBVESTILA

| |
12.08.2016      7:00
A A

3. avgusta se je s Hop ON – Hop OFF KOBARID avtobusom peljal že tisoči potnikHop ON Hop OFF je po kobariškem peljal že več kot tisoč potnikov.  Foto: Nataša Hvala Ivančič
Hop ON Hop OFF je po kobariškem peljal že več kot tisoč potnikov. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Deli:

Pred natanko mesecem dni (8. julija 2016) smo v občini Kobarid začeli z javnim prevozom s katerim smo povezali podeželje. S prvimi odzivi uporabnikov avtobusa Hop ON – Hop OFF smo zelo zadovoljni. Hop ON – Hop OFF bo vozil do 28. avgusta 2016 po objavljenem voznem redu. 

V juliju 2016 je avtobus Hop ON – Hop OFF KOBARID največ potnikov peljal do planine Kuhinja, do Nadiže in naprej proti Breginjskemu kotu do Robidišč in na Drežniško. Prevoz koristijo tako občani kot turisti, predvsem pohodniki in kolesarji, ki se zgodaj zjutraj odpravijo peš v hribe ali s kolesom po kobariškem. Po mesecu dni beležimo več kot tisoč potnikov. 

Povpraševanje po prevozu koles je nad pričakovanji, zato na Občini Kobarid skupaj s prevoznikom že razmišljamo o možnostih prevoza večjega števila koles.

Storitev želimo še izboljšati, zato vse uporabnike avtobusa naprošamo, da izpolnijo anketo, ki jo prejmejo na avtobusu, TIC-u Kobarid ali pri turističnemu ponudniku. Posebej pa smo pripravili anketo za občane, ki bodo izrazili svoje mnenje in potrebe po uporabi avtobusa tudi izven turistične sezone. 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.