Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 01.05.2017

delno oblačno
Zvečer in ponoči bo pretežno jasno, vzhodni veter se bo polegel.
6°C | 21°C
torek, 02.05.2017
11°C | 17°C
sreda, 03.05.2017
6°C | 20°C
četrtek, 04.05.2017
9°C | 19°C
petek, 05.05.2017
10°C | 20°C
Opozorila
Nedelja, 30.4.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
21°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske Občinski svet

31. redna seja Občinskega sveta Občine ......


OBČINSKI SVET

| |
18.07.2014      9:00
A A

31. redna seja Občinskega sveta Občine KobaridDeli:

Občinski svetniki so po končani 30. redni seji nadaljevali z novo 31. redno sejo, na kateri so prvič obravnavali in sklepali o predlogu Odloka o določitvi plovbnega režima na reki Soči in na reki Koritnici. Odlok, ki so ga obravnavali tudi svetniki sosednjih posoških občin, so svetniki potrdili. V sklopu prve točke so v nadaljevanju obravnavali predlog Pravilnika  o načinu in pogojih vzdrževanja plovbnega območja in upravljanja vstopno-izstopnih mest na reki Soči in reki Koritnici. O obeh predlogih pa bodo na skupni seji dokončno odločali svetniki vseh treh Posoških občin.

 

Sejo so nadaljevali s predstavitvijo izrednih sprememb in posledično dopolnitvijo občinskega prostorskega načrta OPN Kobarid, ki so posledica prejetih razvojih pobud in obravnavo vloge za izdajo dovoljenja za taborjenje. Sprejeli so dopolnitev Načrta razpolaganja z nepremičnim premoženjem in sklep o odvzemu statusa javnega dobra nepremičnine s parc.št. 2688/23, k.o. Drežnica.

 

Pred zaključkom sveta so obravnavali Informacijo o varnostnih razmerah in delu Policijske postaje Bovec na območju Občine Kobarid, ki jo je predstavil komandir PP Bovec  Damjan Žagar.

 

Sejo so občinski svetniki zaključili s vprašanji in pobudami na katere bo občinska uprava pripravila zahtevane odgovore. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!