Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
2°C | 6°C
petek, 20.01.2017
-2°C | 6°C
sobota, 21.01.2017
-5°C | 11°C
nedelja, 22.01.2017
-3°C | 11°C
ponedeljek, 23.01.2017
-2°C | 12°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 18h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
2°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občini Kobarid in Podbenesec bosta z ......


OBČINSKE

| |
19.08.2014      14:05
A A

Občini Kobarid in Podbenesec bosta z dosedanjim odličnim sodelovanjem nadaljevaliŽupanja Darja Hauptman v družbi župana Občine Podbenesec Camilla Melissa (levo) in podžupana Mirka Clavora (desno) ter direktorja občinske uprave Simona Škvora
Županja Darja Hauptman v družbi župana Občine Podbenesec Camilla Melissa (levo) in podžupana Mirka Clavora (desno) ter d...
Deli:

Kobariška županja Darja Hauptman je na Občini Kobarid sprejela novoizvojenega župana Občine Podbenesec Camilla Melissa in njegovega podžupana Mirka Clavora.

 

Župan Občine Podbenesec Camillo Mellisa se je županji Občine Kobarid Darji Hauptman zahvalil za sprejem. Izrazil je velik interes, da občini naprej sodelujeta in skupaj uresničujeta zastavljene cilje. Predlagal je še večje sodelovanje na področju turizma in skupno vključevanje v čezmejne projekte.

 

Direktor občinske uprave Simon Škvor je županu predstavil odprte in realizirane čezmejne projekte in nekaj idej o skupnem projektnem sodelovanju.

 

Županja in župan sta se pogovarjala tudi o sodelovanju na področju kulture, šolstva, športa in gospodarstva. Sodelovanja se veselita in verjameta v uspeh.

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.