Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Danes bo oblačno in čez dan deževno. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
14°C | 16°C
petek, 28.04.2017
13°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
8°C | 19°C
nedelja, 30.04.2017
3°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 5h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
14°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Revija pevskih zborov Zgornjega Posočja 2014


KULTURA

| |
15.02.2014      10:30
A A

Revija pevskih zborov Zgornjega Posočja 2014Oktet "Simon Gregorčič" Kobarid
Oktet "Simon Gregorčič" Kobarid
Deli:

Revija pevskih zborov Zgornjega Posočja 2014 se je letos  na Valentinov večer pričela v Kobaridu.

Občinstvu se je skupaj predstavilo osem pevskih sestavov in zborov: Kvartet Karik, MePZ Drežnica, Pevska skupina Kresn, ŽPZ Sožitje Podmelec, MPZ »Justin Kogoj« Dolenja Trebuša, Vokalna skupina Snežet, Oktet »Simon Gregorčič« Kobarid in Komorni zbor Musica Viva. Vsi nastopajoči zbori in sestavi so zapeli po tri pesmi po lastni izbiri.

Ta  konec tedna se bo v vseh treh posoških občinah skupaj predstavilo 24 pevskih sestavov. Včeraj so navdušili občinstvo v Kobaridu, danes nadaljujejo v Bovcu in jutri v Tolminu.

 

Revijo organizira JSKD OI Tolmin s podporo vseh treh posoških občin. Revijo, ki nima tekmovalnega značaja, strokovno spremlja profesor, skladatelj in zborovodja Walter Lo Nigro iz zamejstva; program pa povezuje Špela Mrak.  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.