Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 30.05.2017

delno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno.
14°C | 28°C
sreda, 31.05.2017
14°C | 29°C
četrtek, 01.06.2017
14°C | 28°C
petek, 02.06.2017
15°C | 28°C
Opozorila
Ponedeljek, 29.5.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
28°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Radi bi vam rekli hvala


KULTURA, OSNOVNA ŠOLA

| |
23.12.2014      15:00
A A

Radi bi vam rekli hvala


V soboto, 20. decembra 2014, so se v Breginju mlajše generacije zahvalile starejšim.


Otroci vrtca in šole Breginj so pripravili prisrčen program. Foto: Marjanca Velišče
Otroci vrtca in šole Breginj so pripravili prisrčen program. Foto: Marjanca Velišče
Deli:

Tudi letos je v Breginju potekalo tradicionalno srečanje »Radi bi vam rekli hvala«, na katerem se mlajše generacije zahvalimo starejši generaciji za vse, kar so storili za nas. Brez dvoma pa je tudi starejša generacija vesela in ponosna, da jim mlajša generacija pripravi tako prisrčno prireditev.

 

Otroci podružnične šole in vrtca Breginj so skupaj z učiteljicami in pod vodstvom Tatjane Terlikar, ki je tudi povezovala program, izdelali vabila, pripravili nepozaben kulturni program in sami spekli sladka darilca za starejše. In kot najlepše darilo je bil v lastni režiji pripravljen program, ki nam je vsem izvabil solze veselja v oči. Zelo ubrano so nam zapele mlade pevke iz Sedla. Očitno pa smo bili vsi skupaj med letom tako pridni, da nas je obiskal tudi dedek Mraz.

 

Vse prisotne v nabito polni dvorani OŠ Breginj je pozdravil župan Občine Kobarid Robert Kavčič, predsednik Krajevne skupnosti Breginj Srečko Gašperut in sekretarka RKS – Območnega združenja Tolmin Marjanca Velišček, ki so vsakoletni soorganizatorji srečanja.

 

Na prireditvi smo izkoristili tudi priložnost izročiti posebno priznanje RK dolgoletni prostovoljki Ivani Rakar, ki je že dolga leta vedno pripravljena pomagati sokrajanom. Še posebej je potrebno pohvaliti predstavnico Krajevne organizacije RK Zinko Školč, ki vsako leto skupaj s pomočnicami poskrbi za pogostitev ter vsem prostovoljcem, ki poskrbijo, da prireditev nemoteno poteka.

 

Ob prijetnem domačem vzdušju je potekalo tako  obujanje starih spominov kot druženje vseh generacij od vnukinj in vnukov do babic in dedkov. 

 

Marjanca Velišček

sekretarka RKS OZ Tolmin
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7
29.05.2017
Danes ni dogodkov.
31.05.201 | Tečaji in delavnice
Delavnica: Zelišča in njihova uporaba
31.05.2017 | Tečaji in delavnice
Delavnica: Metoda ustvarjanja fraktalnih risb
02.06.2017 | Kultura
VII. Gregorčičevi dnevi
31.05.201 | Tečaji in delavnice
Delavnica: Zelišča in njihova uporaba
31.05.2017 | Tečaji in delavnice
Delavnica: Metoda ustvarjanja fraktalnih risb
02.06.2017 | Kultura
VII. Gregorčičevi dnevi
03.06.2017 | Šport
Nogometni turnir trojk - Sužid 2017

Bodite prvi pri oddaji mnenja.