Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo v zahodni in osrednji Sloveniji zmerno do pretežno oblačno, na vzhodu pa delno jasno. Ponekod na zahodu je možen občasen rahel dež. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 17 stopinj C.
10°C | 16°C
sreda, 26.04.2017
11°C | 18°C
četrtek, 27.04.2017
13°C | 16°C
petek, 28.04.2017
8°C | 16°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Obisk delegacije iz Kitajske


GOSPODARSTVO

| |
29.06.2016      16:55
A A

Obisk delegacije iz KitajskePo predstavitvi turističnih zanimivosti doline Soče v Zeleni hiši v Kobaridu, je dr. Soja s kobariškim županom podpisal pismo o nadaljnjem sodelovanju. Foto: Nataša Hvala Ivančič
Po predstavitvi turističnih zanimivosti doline Soče v Zeleni hiši v Kobaridu, je dr. Soja s kobariškim županom podpisal ...
Deli:

Dolino Soče je danes obiskala gospodarska delegacija iz Kitajske in Hong Konga pod vodstvom dr. Georga Soja iz hongkonškega združenja srednje velikih podjetij Hong Kong Greater China SME Alliance Association.

 

Dr. Georg Soja je bil leta 2014 član kitajske vladne delegacije, ki je novembra obiskala Slovenijo in na povabilo podžupana Marka Miklaviča, tudi dolino Soče. Po uspešnem novembrskem obisku je dr. Soja danes v Kobarid pripotoval z gospodarsko delegacijo. 

Nad naravnimi lepotami Slovenije in doline Soče so bili navdušeni in dr. Soja pravi,  da bi jih morali spoznati tudi prebivalci Azije, bodisi v zimskem ali poletnem času. Poleg turizma pa je delegacijo iz Kitajske zanimalo tudi gospodarstvo, zato so bili na spreje povabljeni gospodarstveniki iz Posočja, ki so ob tej priložnosti navezali nove poslovne povezave. 


Po predstavitvi turističnih zanimivosti doline Soče v Zeleni hiši v Kobaridu, je dr. Soja s kobariškim županom podpisal pismo o nadaljnjem sodelovanju. Delegacija je nato obiskala podjetji TIK Kobarid in Mlekarno Planika ter Kobariški muzej in Fundacijo Poti miru v Posočju. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kobarid!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.