Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.10.2016

pretežno oblačno
Ponoči bodo padavine prehodno nekoliko oslabele in se proti jutru od zahoda znova krepile.
7°C | 8°C
sobota, 22.10.2016
2°C | 13°C
nedelja, 23.10.2016
3°C | 16°C
ponedeljek, 24.10.2016
6°C | 19°C
torek, 25.10.2016
7°C | 21°C
Opozorila
Četrtek, 20.10.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
8°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

S kolesom že drugo leto zapored odkrivamo ......


ŠPORT

| |
21.09.2016      11:25
A A

S kolesom že drugo leto zapored odkrivamo kotičke naše občineDeli:

V Občinskem odboru N.Si Kidričevo smo se tudi letos odločili, da organiziramo kolesarski izlet po občini Kidričevo. Na sončno nedeljo, 28. avgusta 2016, smo se ob 14. uri zbrali pred gostilno Korže v Cirkovcah. Pot nas je vodila skozi Dragonjo vas, Mihovce, Pleterje, Župečjo vas, Lovrenc na Dravskem polju, Apače, Kidričevo ter do na novo urejene učilnice v naravi. Tam smo si privoščili kratek postanek, se ohladili v senci dreves in si navdušeno ogledovali čudovit kozolec. Pot smo nadaljevali ob železnici vse do Cirkovc, se potem peljali skozi Sp. Jablane, Pongerce ter Zg. Jablane nazaj v Cirkovce. Planirano 24 kilometrov dolgo kolesarsko traso smo tako brez težav malo podaljšali, saj je v dobri družbi čas vse prehitro mineval. Seveda pa smo na koncu poskrbeli tudi za zasluženo okrepčitev v Pizzeriji Klara. Veseli smo, da so se nam pridružili prijatelji iz SDS-a in se nas je tudi letos zbralo lepo število tistih, ki znamo združiti prijetno s koristnim.

Priloge:
Neznan tip datoteke
nsikidricevologo.png
71143_nsikidricevologo.png (9,57 KB)

Prenesi vse
Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občinski odbor NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI Kidričevo? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!