Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-7°C | -1°C
petek, 20.01.2017
-11°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-10°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-10°C | 1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | 1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-7°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

S kolesom že drugo leto zapored odkrivamo ......


ŠPORT

| |
21.09.2016      11:25
A A

S kolesom že drugo leto zapored odkrivamo kotičke naše občineDeli:

V Občinskem odboru N.Si Kidričevo smo se tudi letos odločili, da organiziramo kolesarski izlet po občini Kidričevo. Na sončno nedeljo, 28. avgusta 2016, smo se ob 14. uri zbrali pred gostilno Korže v Cirkovcah. Pot nas je vodila skozi Dragonjo vas, Mihovce, Pleterje, Župečjo vas, Lovrenc na Dravskem polju, Apače, Kidričevo ter do na novo urejene učilnice v naravi. Tam smo si privoščili kratek postanek, se ohladili v senci dreves in si navdušeno ogledovali čudovit kozolec. Pot smo nadaljevali ob železnici vse do Cirkovc, se potem peljali skozi Sp. Jablane, Pongerce ter Zg. Jablane nazaj v Cirkovce. Planirano 24 kilometrov dolgo kolesarsko traso smo tako brez težav malo podaljšali, saj je v dobri družbi čas vse prehitro mineval. Seveda pa smo na koncu poskrbeli tudi za zasluženo okrepčitev v Pizzeriji Klara. Veseli smo, da so se nam pridružili prijatelji iz SDS-a in se nas je tudi letos zbralo lepo število tistih, ki znamo združiti prijetno s koristnim.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Priloge:
Neznan tip datoteke
nsikidricevologo.png
71143_nsikidricevologo.png (9,57 KB)

Prenesi vse
Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občinski odbor NOVA SLOVENIJA - KRŠČANSKI DEMOKRATI Kidričevo? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!