Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 30.04.2017

delno oblačno
Ponoči se bo zjasnilo, zjutraj bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, ob morju okoli 7 stopinj C.
1°C | 16°C
ponedeljek, 01.05.2017
4°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 20°C
sreda, 03.05.2017
8°C | 20°C
četrtek, 04.05.2017
8°C | 21°C
Opozorila
Sobota, 29.4.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
16°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Rekreacijski turnir v malem nogometu


ŠPORT

| |
24.06.2014      9:53
A A

Rekreacijski turnir v malem nogometuKapetani zmagovalnih ekip.
Kapetani zmagovalnih ekip.
Deli:

Dne 7. 6. 2014 smo člani Športnega društva Njiverce v sodelovanju s Športno zvezo občine Kidričevo izvedli prvi nogometni turnir, ki je potekal v Športnem parku v Njivercah. Na tekmovanje so se prijavile naslednje skupine ekip: KMN Kikers Destrnik, Fakini, Kava bar Lana, Pepe team, Športno društvo Cirkovce 1, Športno društvo Cirkovce 2, Chillerji in domača ekipa Športnega društva Njiverce. Ker je bilo prijavljenih 8 ekip, smo izvedli 2 skupini A in B. Kapetani ekip so žrebali in tako kreirali usodo nasprotnikov njihovih ekip. Po izvedenem žrebu je sodnik Aleš Sakelšek zapiskal prvo tekmo in tekmovanje se je pričelo.

Po dolgih 4 urah igranja tekem smo le dobili zmagovalno ekipo, to je bilo domače moštvo ŠD Njiverce. 2. mesto je osvojilo ŠD Cirkovce 2  in 3. mesto ekipa Pepe team. Vsi tekmovalci in gledalci so se lahko okrepčali s hladno pijačo in sveže pečenimi čevapčiči s prilogo.


Kolektiv ŠD Njiverce se najlepše zahvaljuje vsem članom, ki so pomagali pri izvedbi tega tekmovanja, sodniku Alešu Sakelšku za sojenje in Marko Pergerju za posojen gostilniški hladilnik in profesionalne nogometne žoge za mali nogomet.

Najlepša hvala tudi vsem prijavljenim ekipam, da smo se skupaj lahko imeli lepo. Se vidimo prihodnje leto.

 

Kolektiv ŠD Njiverce
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO DRUŠTVO NJIVERCE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ŠPORTNO DRUŠTVO NJIVERCE
ŠPORTNO DRUŠTVO NJIVERCE
OB GOZDU 004
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
April 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Bodite prvi pri oddaji mnenja.