Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 04.12.2016

pretežno oblačno
Danes in jutri bo v jugozahodni Sloveniji, občasno pa tudi v delu osrednje in južne Slovenije zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno z občasno zmerno oblačnostjo. Zjutraj bo ponekod po nižinah megla. Na Primorskem bo danes še pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -1, na Primorskem okoli 3, najvišje dnevne od 3 do 7, na Primorskem do 11 stopinj C.
-3°C | 6°C
ponedeljek, 05.12.2016
-4°C | 6°C
torek, 06.12.2016
-3°C | 7°C
sreda, 07.12.2016
-4°C | 5°C
četrtek, 08.12.2016
-4°C | 7°C
Opozorila
Nedelja, 4.12.2016 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
6°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

Pri pouku slovenščine


ŠOLSTVO

| |
19.05.2015      9:19
A A

Pri pouku slovenščineDeli:
Mesec april smo osmošolci preživeli pri pouku slovenščine zelo aktivno. Poleg nove učne snovi smo obeležili kar dva pomembna dneva, in sicer 2. in 23. april.
2. aprila je mednarodni dan knjig za otroke. Spomnili smo se svojih najljubših pravljic in jih pripovedovali učencem prve triade in skupini iz vrtca. Naša naloga je bila, da v pravljico vnesemo napake in poslušalci jih morajo popraviti. Verjemite, odlično so poslušali in vse popravili.
23. april je dan knjige. Za ta dan smo se pripravljali dlje časa, saj smo želeli, da si ga vsi zapomnimo. Odločili smo se, da organiziramo fotografiranje s knjižnim junakom. Najboljši risarji smo napravili kuliso iz pravljice o Rdeči kapici. Narisali smo gozd, Rdečo kapico in volka, nato pa jima izrezali obraza. Pri tem pa nam je pomagala učiteljica Tatjana. Na dan dogodka so se učenci prihajali fotografirat, njihovim staršem pa smo fotografijo poslali po elektronski pošti. Kulisa še vedno stoji v šolski avli, oglejte si jo in se fotografirajte.

Učenci 8. razreda in učiteljica Petra ŽunkoPovezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kidričevo!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!