Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.01.2017

jasno
Ponoči bo jasno, le v Beli Krajini in ponekod na Kočevskem bo pretežno oblačno. Po nekaterih nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -16 do -7, na Primorskem od -6 do 0 stopinj C.
-10°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-8°C | -0°C
sreda, 24.01.2017
-10°C | -1°C
četrtek, 25.01.2017
-10°C | 2°C
petek, 26.01.2017
-5°C | 2°C
Opozorila
Sobota, 21.1.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-10°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

KDO KOGA BOLJ OSREČI


PROSTOVOLJSTVO

| |
24.06.2014      19:47
A A

KDO KOGA BOLJ OSREČI


V več deset domovih upokojencev smo člani Veterani folklore in Vesele Polanke redni gostje. V mesecu juniju smo tako obiskali dom Danice Vogrinec Tabor v Mariboru ter Dom Ptuj in enoto Juršince. Srečni smo bili nastopajoči in naši gostitelji. Obljubili smo si, da se ponovno srečamo, ker nas vsak obisk obojestransko bogati. Tu je zahvala gostiteljev.


Veselo pod novim nadstreškom.
Veselo pod novim nadstreškom.
Deli:

Dom upokojencev Ptuj

Volkmerjeva cesta 10

2250 Ptuj

                                                                                                                                

Spoštovani!

V torek, 17. junija 2014, ste nas v Domu upokojencev Ptuj počastili s svojim obiskom. Prav tako tudi v sredo, 18. junija 2014, v delovni enoti Pri gozdu v Juršincih. S plesom, petjem in z dobro voljo ste nam popestrili in polepšali dan, ki nam bo ostal v lepem spominu. Vsi skupaj se vam prav lepo zahvaljujemo, tako muzikantkam Veselim Polankam kot tudi folklorni skupini, in si želimo še kdaj sodelovanja z vami. 

Lepo vas pozdravljamo,

 

Nada Fišer, delovna terapevtka,

Sanja Zagoršek, delovna terapevtka,

stanovalci Doma upokojencev Ptuj,

stanovalci Doma upokojencev Ptuj, delovna enota Pri gozdu v Juršincih
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KORK Cirkovce? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!