Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 25.01.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno, prehodno se bo nekoliko pooblačilo tudi v višjih legah in na Primorskem. Tam se bo burja nekoliko okrepila. Ponekod na jugu bo občasno lahko naletaval sneg. Najnižje jutranje temperature bodo od -12 do -6, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-10°C | -2°C
četrtek, 26.01.2017
-8°C | 0°C
petek, 27.01.2017
-13°C | 1°C
sobota, 28.01.2017
-11°C | 5°C
nedelja, 29.01.2017
-9°C | 1°C
Opozorila
Torek, 24.1.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-10°C
-2°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

1. Vaško kolesarjenje – Starošince 2015


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
27.06.2015      10:17
A A

1. Vaško kolesarjenje – Starošince 2015Deli:

Na nedeljski dan, 31. maja, ko je bilo nebo zjutraj in še del dopoldneva zastrto z oblaki ter nam je pošiljalo dežne kaplje, je tik pred 14. uro sonce razveselilo luštno kolesarsko skupino vaščanov, zbrano pred našim gasilskim domom, z najmlajšo 3-letno udeleženko!

Cilj 1. Vaškega kolesarjenja je bil združiti rekreacijo z užitkom, zato smo jo »ucvrli« na sladoled!!!

Nalogo »izbor okusa« smo si zadali že med kolesarjenjem, da ne bi povzročali sladoledarskega zastoja, nato pa obilne porcije z vzpodbudo sončnih žarkov več kot uspešno »pospravili«.

In kaj so na to družno uživanje porekli tisti, pri katerih so čelade še obvezne – Ajda, Tilen, Ajla, Julija, Lucija, Oskar, Jaka, Aleks, Luka, Blaž, Nika in Nuša? Naj naj je bil: sladoled s prijatelji, opazovanje ribic z mostička ob gradu, vzpon na razgledni stolp ob ribnikih. Hja, baje so bili z mislimi že nekje pri morju. ;)

Družno kolesarjenje je bilo za vse prijetna izkušnja, zato »kličemo« za naprej ... dragi naši »domaostali« sovaščani, pokrpajte luknje na zračnicah, pohitite s kosilom, zamaknite nedeljske obiske ... pa na kolo.

Za Vaški odbor Starošince: Rosmarie Žitnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kidričevo!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!