Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

oblačno
Ponoči bo oblačno, dež bo zajel večji del Slovenije, na Primorskem bo lahko tudi zagrmelo. Pihal bo okrepljen jugozahodnik, ob morju jugo.
12°C | 15°C
petek, 28.04.2017
7°C | 13°C
sobota, 29.04.2017
4°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
6°C | 16°C
ponedeljek, 01.05.2017
6°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 26.4.2017 ob 18h
Od danes do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes in jutri zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
12°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

1. Vaško kolesarjenje – Starošince 2015


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
27.06.2015      10:17
A A

1. Vaško kolesarjenje – Starošince 2015Deli:

Na nedeljski dan, 31. maja, ko je bilo nebo zjutraj in še del dopoldneva zastrto z oblaki ter nam je pošiljalo dežne kaplje, je tik pred 14. uro sonce razveselilo luštno kolesarsko skupino vaščanov, zbrano pred našim gasilskim domom, z najmlajšo 3-letno udeleženko!

Cilj 1. Vaškega kolesarjenja je bil združiti rekreacijo z užitkom, zato smo jo »ucvrli« na sladoled!!!

Nalogo »izbor okusa« smo si zadali že med kolesarjenjem, da ne bi povzročali sladoledarskega zastoja, nato pa obilne porcije z vzpodbudo sončnih žarkov več kot uspešno »pospravili«.

In kaj so na to družno uživanje porekli tisti, pri katerih so čelade še obvezne – Ajda, Tilen, Ajla, Julija, Lucija, Oskar, Jaka, Aleks, Luka, Blaž, Nika in Nuša? Naj naj je bil: sladoled s prijatelji, opazovanje ribic z mostička ob gradu, vzpon na razgledni stolp ob ribnikih. Hja, baje so bili z mislimi že nekje pri morju. ;)

Družno kolesarjenje je bilo za vse prijetna izkušnja, zato »kličemo« za naprej ... dragi naši »domaostali« sovaščani, pokrpajte luknje na zračnicah, pohitite s kosilom, zamaknite nedeljske obiske ... pa na kolo.

Za Vaški odbor Starošince: Rosmarie Žitnik
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kidričevo!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6
27.04.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.