Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 29.04.2017

pretežno jasno
Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Popoldne bodo v notranjosti Slovenije krajevne plohe. Na Primorskem bo pihala šibka burja, drugod veter vzhodnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 16, na Primorskem do okoli 18 stopinj C.
4°C | 15°C
nedelja, 30.04.2017
1°C | 17°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 19°C
sreda, 03.05.2017
8°C | 19°C
Opozorila
Sobota, 29.4.2017 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
15°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Predstavitev knjige NK Aluminij


KULTURA

| |
08.12.2015      21:23
A A

Predstavitev knjige NK AluminijDeli:

V dvorani Restavracije Pan v Kidričevem je v četrtek, 3. decembra, ob 17. uri potekala predstavitev knjige NK Aluminij. Prisluhnili smo vsebini in si ogledali fotografije iz knjige. V predstavitev knjige nas je popeljal mag. Radovan Pulko, nakar je o tehnični plati knjige spregovoril grafični oblikovalec Nejc Janžekovič, ki je svoje izkušnje nabiral v Londonu. Vsebino knjige je predstavil avtor knjige Gregor Dončec. Predstavitev v praznično okrašeni dvorani je bila res posebno doživetje. Pred približno devetdesetimi poslušalci je avtor predstavil kronologijo nogometnega kluba. Ob tej priložnosti je bila na ogled tudi razstava z muzejskimi eksponati nogometnega kluba Aluminij. Po predstavitvi je sledilo druženje v družabnem kotičku, kjer so si obiskovalci izmenjali mnenja in vidno zadovoljni odšli prazničnim dnem naproti. Tako kot vse ostalo ima tudi nogomet svojo zgodovino. Ker je zgodovina pisateljica človekovega življenja in ustvarjanja, je prav, da se malo ozremo tudi v preteklost.

GD
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kidričevo!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
April 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8
29.04.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.