Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 26.05.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo razmeroma sončno s spremenljivo oblačnostjo. Možna je kakšna kratkotrajna ploha. Ponekod bo pihal severni do severovzhodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 24 stopinj C.
10°C | 23°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 26°C
nedelja, 28.05.2017
10°C | 27°C
ponedeljek, 29.05.2017
10°C | 28°C
Opozorila
Četrtek, 25.5.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
23°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Predstavitev knjige NK Aluminij


KULTURA

| |
08.12.2015      21:23
A A

Predstavitev knjige NK AluminijDeli:

V dvorani Restavracije Pan v Kidričevem je v četrtek, 3. decembra, ob 17. uri potekala predstavitev knjige NK Aluminij. Prisluhnili smo vsebini in si ogledali fotografije iz knjige. V predstavitev knjige nas je popeljal mag. Radovan Pulko, nakar je o tehnični plati knjige spregovoril grafični oblikovalec Nejc Janžekovič, ki je svoje izkušnje nabiral v Londonu. Vsebino knjige je predstavil avtor knjige Gregor Dončec. Predstavitev v praznično okrašeni dvorani je bila res posebno doživetje. Pred približno devetdesetimi poslušalci je avtor predstavil kronologijo nogometnega kluba. Ob tej priložnosti je bila na ogled tudi razstava z muzejskimi eksponati nogometnega kluba Aluminij. Po predstavitvi je sledilo druženje v družabnem kotičku, kjer so si obiskovalci izmenjali mnenja in vidno zadovoljni odšli prazničnim dnem naproti. Tako kot vse ostalo ima tudi nogomet svojo zgodovino. Ker je zgodovina pisateljica človekovega življenja in ustvarjanja, je prav, da se malo ozremo tudi v preteklost.

GD
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Kidričevo!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Maj 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3
25.05.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.