Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.10.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo precej jasno, po nižinah bo nastala megla ali nizka oblačnost. Proti jutru se bo na Primorskem začela nabirati oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 4, ob morju okoli 9 stopinj C.
7°C | 16°C
torek, 24.10.2016
10°C | 18°C
sreda, 25.10.2016
15°C | 20°C
četrtek, 26.10.2016
16°C | 21°C
petek, 27.10.2016
8°C | 18°C
Opozorila
Sobota, 22.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Največ odličij na državnem prvenstvu


ŠPORT

| |
25.04.2013      14:04
A A

Največ odličij na državnem prvenstvu


Deskljanske twirlerke se vsako leto na isti vikend, kot poteka downhill v Avčah, odpravijo na državno prvenstvo. Letos je bilo to že 17. po vrsti, potekalo je v športni dvorani Osnovne šole Šempeter v Savinjski dolini 20. in 21. aprila, v organizaciji Športnega twirling kluba Celje in Twirling zveze Slovenije.


Najštevilčnejši klub na državnem prvenstvu. Foto: ŠTK Deskle
Najštevilčnejši klub na državnem prvenstvu. Foto: ŠTK Deskle
Deli:

Na 17. državnem prvenstvu v twirlingu je nastopilo 16 klubov, Športni twirling klub Deskle pa je tokrat osvojil največ odličij. Dekleta so se domov vrnila s kar 22 medaljami. Skupine v kategorijah C team junior, C team starejši junior, B team junior in A team junior so osvojile 1. mesto, skupina A team senior pa se je uvrstila na 2. mesto. Odlično so se odrezale tudi solistke in pari. 

Na prvo stopničko so stopile solistke Neža Kogoj (C solo mlajši junior), Teja Blažič (C solo junior), Mojca Stanič (B solo junior), Sara Štendler (C freestyle mlajši junior), Kaja Jerončič Skrt (B freestyle junior) in Ana Kašček (A freestyle senior). Med pari so prvo mesto osvojile Nika Marušič in Ana Čargo (C solo pari mlajši junior), Neža Jeklin in Teja Blažič (C freestyle pari junior), Manca Šuligoj in Petra Skrt (C solo pari starejši junior), Aneja Šuligoj in Maja Laščak (C solo pari junior) in Tina Kogoj in Tadeja Kralj (B freestyle pari senior).

Na 2. mesto sta se uvrstili solistki Karin Lazar (B solo junior) in Špela Križman (B freestyle senior) ter para Veronika in Angelika Koncut (A solo senior) in Karin Lazar in Hana Gabrijelčič (B solo pari junior).

Na 3. mesto sta se uvrstili solistki Hana Gabrijelčič (B solo junior) in Urška Kralj (B freestyle senior).

 

Z 38 nastopi je v 23 kategorijah nastopilo 44 članic Športnega twirling kluba Deskle. Skupno smo osvojili 15 prvih, 5 drugih in 2 tretji mest. Vsem članicam in njihovim trenerkam čestitamo za odlične nastope! Zahvaljujemo se občini Kanal ob Soči, ki nas finančno podpira, SENG d. o. o., Elektro Primorski  d. d. in Frizerskemu salonu "Maja" ter vsem ostalim, ki so nam omogočili udeležbo na prvenstvu.

Prav posebna zahvala pa gre celotni ekipi tekmovalk in navijačev, ki so poskrbeli za odlično vzdušje!

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNI TWIRLING KLUB DESKLE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ŠPORTNI TWIRLING KLUB DESKLE
ŠPORTNI TWIRLING KLUB DESKLE
SREBRNIČEVA ULICA 18
Tel:051 879 466
Lokalni časopis Most
Številka: 49
Izšla: 28.09.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
23.10.2016 | Ostalo
15. Spominski pohod na Globočak
25.10.201 | Ostalo
Dan pesmi in iger

Bodite prvi pri oddaji mnenja.