Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

Zmagi ostali doma

ŠPORT, DRUŠTVA

| |
25.10.2013      1:30

Društvo upokojencev Kanal je v sodelovanju z balinarsko sekcijo pripravilo že 27. Mednarodni ženski balinarski turnir. Turnir je potekal v soboto, 5. oktobra.

Zmagi sta ostali doma. Foto: Franc Komac

Tekst: Franc Komac

Predtekmovanja so se odvijala na balinišču v Kanalu in Desklah, finalni boji pa na balinišču v Kanalu. Po zanimivem boju so prvo mesto osvojile tekmovalke DU Kanal, pred DU Deskle- Anhovo,  DU Ajdovščino in DU Medano. Skupno se je turnirja udeležilo 11 ekip.

Naslednji dan, v nedeljo, 6. oktobra, pa smo pripravili še balinarski turnir v moški konkurenci, kjer je nastopilo 8 ekip. Tudi finale v tej konkurenci je bil zelo zanimiv in je bil odločen šele v dodatnem obratu, ko so slavili balinarji DU Kanal 2, pred DU Tolmin, DU Deskle-Anhovo in DU Medana.

Oba turnirja sta bila vzorno organizirana in vodena. Zahvala gre tudi DU Deskle-Anhovo za vodenje predtekmovanj na njihovih baliniščih.