Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi.
13°C | 16°C
sobota, 29.04.2017
8°C | 19°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 21°C
ponedeljek, 01.05.2017
4°C | 20°C
torek, 02.05.2017
9°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 18h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Ponoči in jutri bodo predvidoma močneje narasle reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Jutri bo močneje narasla Sava v spodnjem toku. Danes zvečer bo povišano plimovanje morja.
13°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Defibrilator na Kambreškem


NOVICE

| |
03.11.2015      19:00
A A

Defibrilator na Kambreškemdefibrilator Kambreško;  foto: Dora Ravnik
defibrilator Kambreško; foto: Dora Ravnik
Deli:

Želja krajanov je bila, da bi tudi v naši KS Kambreško dobili AED defibrilator – aparat za oživljanje. Menili smo, da bi bila to velika pridobitev za naš kraj. Ker sami nismo bili zmožni zbrati toliko denarja, se je TR društvo Globočak Kambreško odločilo, da gre skupaj z KS Kambreško v akcijo.

Obrnili smo se na krajane, samostojne podjetnike in delavne organizacije. Vsi so nam radi priskočili na pomoč.  Uspelo nam je zbrati dovolj sredstev, da smo defibrilator  kupili in ga postavili na Kambreškem.

Na dan postavitve je bilo za vse krajane  organizirano tudi usposabljanje s pomočjo Rdečega križa, ki ga je vodil g. Boris Šega.

Zahvalili bi se  podžupanu občine Kanal ob Soči Marku Buciku za posluh  in pomoč  pri uresničitvi našega projekta. Hvala tudi županu Andreju Maffiju.

Hvala vsem donatorjem : Blažič Gregor s.p. Deskle, Bernik Zdenko in Slavica Kambreško, Peternel Damjan Kambreško, Gopack d.o.o. Nova Gorica, Družina Ravnik Srednje, Družina Jelovčan Kambreško, Družina Vidič Kambreško, Družina Kos Stane Ročinj, Salonit Anhovo gradbeni materiali D.D., Ne Skrbi d.o.o. Aleksi  Jug Deskle, Gabrijelčič Lambret Srednje, Bernik Anja in Vasja Kambreško, TAC W Pedersen  - (  pedersen pediatric dentistry ) , Sulič Majda in Silvo Volčja Draga, Mordicom D.O.O., Petrovič Milica Bevčarji, Gomišček Ciril Nova Gorica, Jerončič Pertovt Nedeljka Srednje, Sirk Izidor s.p. Nozno, Pirih Aleksandra Kambreško, Makarovič Nada Kambreško, Makarovič Vlasta Kambreško, Tomazetič Emil Srednje, Harij Transport in mehanizacija Ložice, SGG Tolmin, Družina Melink Natalija Ročinj, MMG D.O.O. Tolmin, Žgur Davorin s.p. Kanal, Okroglič Aleksander s.p. Deskle, TRIS trgovina in servis Ervin Bratuž Tolmin, ESAL Anhovo D.O.O., Lovska družina Kanal, Hvalica Zvonka Srednje, Ipavec Marjan in Ida Brdo, Pirih Sebastijan Kambreško, Družina Šabec Jakupovič Kambreško, Valentinčič Jože Lig, Bucik Marko Bodrež, Makarovič Nevenka Kambreško, Družina Gerbec Močila, Gerbec Tina in Doro Srednje, TR društvo Globočak Kambreško, KS Kambreško, Hvalica Irma Kambreško, SENG d.o.o. Nova Gorica, Petrovič Zorica Bevčarji.

S tem se bo tudi Kambreško vpisalo v seznam AED – jev v Sloveniji.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TR DRUŠTVO GLOBOČAK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


TR DRUŠTVO GLOBOČAK
TR DRUŠTVO GLOBOČAK
KAMBREŠKO 012
Tel:
Lokalni časopis Most
Številka: 51
Izšla: 16.03.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
April 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6
27.04.2017
Danes ni dogodkov.
29.04.201 | Ostalo
Tržni dan
06.05.201 | Ostalo
Tržni dan
06.05.2017 | Ostalo
Prihod muzejskega vlaka v Kanal
29.04.201 | Ostalo
Tržni dan
30.04.201 | Ostalo
Spomin na 170 let smrti Valentina Staniča
30.04.2017 | Ostalo
Postavitev mlaja v Kanalu
30.04.2017 | Ostalo
Postavitev mlaja v Kalu nad Kanalom
30.04.2017 | Turizem
Kresovanje pred 1. majem - Anhovo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.