Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

delno oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno in vetrovno. Predvsem v južnih krajih bo rahlo snežilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do -2, v zatišnih legah severne Slovenije do -10, ob morju okoli 0 stopinj C.
-6°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-5°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-6°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-7°C | 0°C
Opozorila
Torek, 17.1.2017 ob 18h
Danes ponoči in jutri bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Postopno bo slabela v četrtek.
-6°C
-1°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zimske počitnice v občini Ivančna Gorica


OBČINSKE, OSNOVNA ŠOLA, SREDNJA ŠOLA, OBVESTILA

| |
22.02.2015      17:58
A A

Zimske počitnice v občini Ivančna GoricaDeli:

V času zimskih počitnic Ivančna Gorica s svojo okolico ponuja široko paleto možnosti za aktivno doživetje in je zato idealna destinacija za preživljanje nepozabnih trenutkov.


Smučanja in sankanja se boste lahko naužili na Polževem, kjer je za ljubitelje snežnih radosti na voljo do 50 cm snežne odeje, prav tako vsakodnevno obratuje vlečnica na krožnike. Smučišče je osvetljeno in omogoča tudi nočno smuko. V času počitnic na smučišču pripravljajo tečaj smučanja in sicer, od 23. – 27. februarja za otroke od 5. - do 10. leta. Na smučišču je organizirano tudi sankanje za skupine in posameznike prav tako tudi v nočnem času. Več informacij: Janez Erjavec, 031/319-957. 


Zimske vragolije lahko doživite na drsališču na prostem v Temenici na športnem igrišču pri podružnični šoli. V času zimskih počitnic Športno izobraževalno društvo Temenica, od 23. do 27. februarja 2015, organizira tudi tečaj drsanja. Vsi, ki bi tečaj želeli obiskovati se morajo predhodno prijaviti. Tečaj je brezplačen za vse otroke. Ob drsališču je poskrbljeno tudi za tople napitke v društveni brunarici in izposojo drsalk za najmlajše. Več informacij na tel. št. 031/888-813 ali 031/454-460 ter na FB-profilu Športno izobraževalnega društva Temenica.

Svoje aktivnosti bodo imeli tudi učenci Osnovne šole Ferda Vesela Šentvid pri Stični. 23. in 24. februarja bodo na šoli potekale športne aktivnosti v telovadnici, v noči iz ponedeljka na torek bo potekala t.i. noč v knjižnici, v torek 24. februarja pa likovno ustvarjanje – animirani film. Več informacij: tel.: 01/7887-802, e-pošta: info@osferdavesela.si

Dogajalo se bo tudi v knjižnici v Ivančni Gorici, kjer pripravljajo Krtkove počitnice. Z osnovnošolci bodo preživljali v družbi knjig in se veliko igrali. Tema letošnjih srečanj je dobrodelnost. Poslušali bodo zabavne pravljice o dobrodelnosti in se igrali še bolj zabavne socialne igre, ki bodo učile biti – dobri in dobrodelni ljudje. Vsak dan bodo naredili tudi kako konkretno dobro delo. Dejavnost bo potekala vsak dan, od 23. do 27. februarja 2015, od 10. do 12. ure in je primerna za otroke prve in druge triade. Prijave že zbirajo - do zasedbe mest - osebno pri izposojevalnem pultu ali po telefonu na št.: 01/ 787 81 21. Prijava velja za vse dni. 

Nikakor pa ne izpustite obiska tržnice v Ivančni Gorici, ki poteka vsako soboto med 8. in 12. uro pri kulturnem domu v Ivančni Gorici.


Vir (tekst in foto): www.ivancna-gorica.si/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!