Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
10°C | 15°C
torek, 25.10.2016
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
6°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Energijska medicina proti stresu


OBVESTILA, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
23.04.2015      10:51
A A

Energijska medicina proti stresuDeli:

Enostavne oblike samopomoči v stresnih trenutkih so lahko zelo učinkovite, še posebej da ohranimo trezno presojo in v kritični situaciji ne naredimo nečesa, kar bi pozneje obžalovali, obenem pa s pomiritvijo stresa naredimo največ koristi  za naše duševno in telesno zdravje. Stres  ni poguben le za odnose, ampak  prizadene našo psihično stabilnost, načne našo samozavest, .... in v našem telesu sproži fizične in bio-kemične reakcije, ki s časom prerastejo v bolezen. 

 

Ugotovitve strokovnjakov, da je stres krivec že za skoraj 90 odstotkov vseh bolezni, kažejo na resnost te težave današnjega časa. 

 

Če ste se odločili, da nekaj storite zase, vabljeni na brezplačno delavnico Energijska medicina, na kateri se boste naučili preprostih tehnik in vaj za obvladovanje stresa, ki bo v petek, 24.4.2015 ob 17.00 uri v Knjižnici Ivančna Gorica. 


Delavnico bo vodila novinarka Ana Vatovec, drugače tudi poznavalka energijske medicine (po Donni Eden) in energijske psihologije. 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!