Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 09.12.2016

jasno
Ponoči bo deloma jasno. Ponekod po nižinah ter ob morju bo megleno. V višje ležečih krajih se bo krepil zahodni veter, ki pa bo le redkokje segel do nižin. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do 0, ob morju okoli 4 stopinje C.
-3°C | 6°C
sobota, 10.12.2016
-5°C | 7°C
nedelja, 11.12.2016
-2°C | 8°C
ponedeljek, 12.12.2016
0°C | 5°C
torek, 13.12.2016
-2°C | 1°C
Opozorila
Četrtek, 8.12.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
-3°C
6°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

V petek odpovedan šolski pouk, varstvo v ......


OBČINSKE, VRTEC, OSNOVNA ŠOLA, ZAVODI

| |
05.02.2015      16:13
A A

V petek odpovedan šolski pouk, varstvo v vrtcih bo prilagojenoDeli:
Zaradi napovedanih izrednih vremenskih razmer za jutrišnji dan Občina Ivančna Gorica sporoča, da upravljalec cest, ki skrbi za zimsko službo ne bo mogel zagotoviti varne prevoznosti na lokalnih cestah, s čimer bo tudi onemogočen avtobusni prevoz otrok v šolo. Zato se glede na okrožnico ministrice za šolstvo Stanke Setnikar Cankar in tudi na odločitev župana Dušana Strnada, poveljnika Civilne zaščite občine Ivančna Gorica Jožeta Kozinca in ravnateljev obeh šol, za jutrišnji dan, 6. 2. 2015, pouk na Osnovni šoli Stična in Osnovni šoli Ferda Vesela Šentvid pri Stični odpove. 

Za učence, ki nimajo možnosti domačega varstva, bo na obeh matičnih šolah in podružničnih šolah organizirano varstvo v običajnem obratovalnem času šole. O nadomeščanju odpadlega šolskega delovnega dneva, bosta šoli obvestili naknadno. 

Številne šolske klopi bodo jutri prazne.
Prav tako bo tudi Vrtec Ivančna Gorica jutrišnji dan poslovanje prilagodil vremenskim razmeram. Po besedah ravnateljice Vrtca Ivančna Gorica Branke Kovaček, bodo odprte vse enote vrtca, upoštevati pa je potrebno naslednje spremembe: 
  • Vrtec Sonček v Zagradcu, bo zaprt zaradi motene dostave hrane iz kuhinje v Ivančni Gorici. Otroke iz te enote lahko starši pripeljejo v varstvo v vrtec na Krki, kjer bodo tudi njihove vzgojiteljice.
  • Oba oddelka vrtca, ki delujeta v stavbi Osnovne šole Ferda Vesela Šentvid pri Stični bosta ta dan preseljena v prostore vrtca Čebelica v Šentvid pri Stični.
  • Oddelek Žabice, ki deluje v stavbi knjižnice v Ivančni Gorici bo ta dan preseljen v matični vrtec Marjetica v Ivančni Gorici.
Predvidevajo tudi, da bo v vrtec pripeljanih manj otrok zato bodo oddelke združevali. Zaradi predvidenih težav z dnevno dostavo živil, bodo prilagodili tudi prehrano. Vrtec Ivančna Gorica še sporoča staršem otrok, da naj se sami odločijo o tem ali je prevoz otroka v vrtec varen ali ne.

Tekst in foto: Gašper StoparPovezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!