Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

delno oblačno
Ponoči bo v vzhodni Sloveniji pretežno jasno, drugod pa zmerno do pretežno oblačno. Predvsem ponekod na severozahodu bo lahko občasno rahlo deževalo. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem do 12 stopinj C.
10°C | 19°C
sreda, 26.04.2017
10°C | 18°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
8°C | 13°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.4.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
19°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Doživetja leta: 1. marca po Jurčičevi poti in ......


TURIZEM, OBVESTILA

| |
28.02.2014      7:31
A A

Doživetja leta: 1. marca po Jurčičevi poti in na Litijski pustni karnevalDeli:

Pohod po Jurčičevi poti, ki bo letos že 21., je približno 12-kilometrska pot od Višnje Gore do Muljave. Tradicionalni pohod po slikovitih prizoriščih literarnih del prvega slovenskega romanopisca lahko začnete med 7. in 10 uro v starem mestnem jedru Višnje Gore. Po cilju na Jurčičevi domačiji lahko pot podaljšate še do Krške jame, ta dan odprte za pohodnike. Podrobnosti na

www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=4345 

 

Litijski pustni karneval, vselej zaznamovan z odlično politično satiro, se bo začel pri trgovskem centru na Ježi ob 15. uri. Gost letošnjega (proti)korupcijskega karnevala bo Boris Kobal. Pustnih dogajanj bo obilo že v času pred karnevalom. Oglejte si celoten program pustnih prireditev na www.srce-slovenije.si/index.php?t=news&l=sl&id=288&portal=o-srcu-slovenije

in spremljajte www.facebook.com/pustovanjevlitiji 

 

NAČRTUJTE DOŽIVETJA LETA 

Priročna knjižica s koledarjem prireditev kaže, da se bo v Srcu Slovenije letos zvrstilo več kot 300 dogodkov!

Koledar bo od danes naprej na voljo tako na Turistični točki Srca Slovenije v Litiji kot drugod po Srcu Slovenije. Poiščete ga lahko na primer v TIC Kamnik, na Kolesarski točki Srca Slovenije v Dolskem, v Deželi kozolcev Šentrupert, na Občinski turistični zvezi Ivančna Gorica, v Turistični pisarni TD Mengeš in na Javnem zavodu Bogenšperk, sprotno načrtovanje pa vam vselej omogočata tudi napovednik dogodkov na 
www.srce-slovenije.si/o-srcu-slovenije/aktualno/dogodki

in FB profil Dogodki Srca Slovenije: 
www.facebook.com/srce.slovenije 

 

Razvojni center Srca Slovenije

 

 

 

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!