Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.02.2017

jasno
Zvečer in del noči bo oblačno s padavinami. Meja sneženja se bo v prvi polovici noči spustila do nadmorske višine okoli 500 m. Na Primorskem bo zapihala zmerna burja. V drugem delu noči bodo padavine ponehale in do jutra se bo od severa že večinoma razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 5, v alpskih dolinah do -5 stopinj C.
2°C | 10°C
nedelja, 26.02.2017
-4°C | 11°C
ponedeljek, 27.02.2017
-2°C | 13°C
torek, 28.02.2017
5°C | 14°C
sreda, 01.03.2017
3°C | 13°C
Opozorila
Petek, 24.2.2017 ob 19h
V drugem delu noči in v soboto dopoldne bo burja predvsem na območju Vipavske doline v sunkih lahko dosegala hitrost med 90 in 100 km/h. Nato bo slabela.
2°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Srečanje starejših, bolnih in invalidnih ......


OBČINSKE, PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
28.08.2014      00:25
A A

Srečanje starejših, bolnih in invalidnih članov Rdečega križa Ivančna GoricaDeli:

V soboto 23. avgusta 2014 je Krajevna organizacija Rdečega križa Ivančna Gorica pri strelski koči v Ivančni Gorici, pripravila že peto srečanje starejših, bolnih in invalidnih članov. Kljub slabem vremenu se je vabilu odzvalo več kot štirideset povabljenih, pridružil pa se jim je tudi župan Dušan Strnad. 


V imenu KO RK je prisotne pozdravila predsednica Renata Laznik, se jim zahvalila za udeležbo na srečanju in poudarila pomen druženja. Predstavila je tudi sodelavce pri organizaciji, predvsem mlade prostovoljce, ki so se organizaciji pridružili pred dvema letoma. V imenu Rdečega križa Slovenije območnega združenja Grosuplje je v kratkem nagovoru navzoče pozdravil predsednik združenja Franc Horvat in na kratko predstavil delo Rdečega križa. Župan Dušan Strnad je pozdravil prisotne v imenu občine Ivančna Gorica in poudaril pomen vseh društev, ki delujejo v občini. Zbranim je zaželel prijetno popoldne.


Po odličnem golažu, je svoje znanje na »frajtonarici« popestril mladi harmonikar Martin Meglič, ki kljub mladosti že zelo uspešno tekmuje in pobira nagrade in priznanja.


Vir (tekst in foto):http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=4525
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!