Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Popoldne bo na severovzhodu delno jasno z občasno povečano oblačnostjo. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Ponekod bo pihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 20 stopinj C.
10°C | 16°C
torek, 25.10.2016
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 15°C
četrtek, 27.10.2016
10°C | 14°C
petek, 28.10.2016
4°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Srečanje starejših, bolnih in invalidnih ......


OBČINSKE, PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
28.08.2014      00:25
A A

Srečanje starejših, bolnih in invalidnih članov Rdečega križa Ivančna GoricaDeli:

V soboto 23. avgusta 2014 je Krajevna organizacija Rdečega križa Ivančna Gorica pri strelski koči v Ivančni Gorici, pripravila že peto srečanje starejših, bolnih in invalidnih članov. Kljub slabem vremenu se je vabilu odzvalo več kot štirideset povabljenih, pridružil pa se jim je tudi župan Dušan Strnad. 


V imenu KO RK je prisotne pozdravila predsednica Renata Laznik, se jim zahvalila za udeležbo na srečanju in poudarila pomen druženja. Predstavila je tudi sodelavce pri organizaciji, predvsem mlade prostovoljce, ki so se organizaciji pridružili pred dvema letoma. V imenu Rdečega križa Slovenije območnega združenja Grosuplje je v kratkem nagovoru navzoče pozdravil predsednik združenja Franc Horvat in na kratko predstavil delo Rdečega križa. Župan Dušan Strnad je pozdravil prisotne v imenu občine Ivančna Gorica in poudaril pomen vseh društev, ki delujejo v občini. Zbranim je zaželel prijetno popoldne.


Po odličnem golažu, je svoje znanje na »frajtonarici« popestril mladi harmonikar Martin Meglič, ki kljub mladosti že zelo uspešno tekmuje in pobira nagrade in priznanja.


Vir (tekst in foto):http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=4525

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!