Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

delno oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno in vetrovno. Predvsem v južnih krajih bo rahlo snežilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -6 do -2, v zatišnih legah severne Slovenije do -10, ob morju okoli 0 stopinj C.
-6°C | -1°C
četrtek, 19.01.2017
-5°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-6°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-7°C | 0°C
Opozorila
Torek, 17.1.2017 ob 18h
Danes ponoči in jutri bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Postopno bo slabela v četrtek.
-6°C
-1°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zmaga ostala v Ivančni Gorici


ŠPORT, OBČINSKE, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
29.04.2013      6:20
A A

Zmaga ostala v Ivančni Gorici(foto: primozsuntajs.blogspot.com)
(foto: primozsuntajs.blogspot.com)
Deli:

Rokometaši iz Sevnice so drugič gostovali v Ivančni Gorici. Tekma je bila napeta. V prvem delu so domači igralci z zavzeto igro povedli že 9:4 in pričakovati je bilo lahko delo. Pa vendar tekma se je šele dobro začela. Gostje so se zbrali in izenačili na 12:12. V nadaljevanju sta se v vodstvu izmenjavali obe ekipi. Rezultat je bil na tekmi kar 10. krat izenačen. Na koncu so gosteje sicer imeli napad za izenačenje, a so naredili napako in zmaga je ostala v Ivančni Gorici. Rezultat 24:23 (12:11)

Domači so nastopili v naslednji postavi: Marjanovič, Polak, Potokar (2), Rotar (1), Zavodnik, Muhovec, S. Stopar (1), Pekolj (6), Kalabič (1), Marinčič (9), Sašek (3), Kristan, G. Stopar, Sendelbah (1), Murčehajič in Medved.

SVIŠ pred zadnjimi štirimi tekmami ostaja na visokem 7-8.mestu v 1. NLB leasing ligi


Marjan Potokar za RK SVIŠ Ivančna Gorica
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!