Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.04.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi.
10°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 17°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 19°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 20°C
torek, 02.05.2017
8°C | 20°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 18h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Ponoči in jutri bodo predvidoma močneje narasle reke v Posočju, v porečjih Vipave, Savinje in Dravinje ter Sava v srednjem toku. Jutri bo močneje narasla Sava v spodnjem toku. Danes zvečer bo povišano plimovanje morja.
10°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

V Ivančni Gorici zbrali več kot tono pomoči ......


OBČINSKE, PROSTOVOLJSTVO

| |
28.05.2014      6:44
A A

V Ivančni Gorici zbrali več kot tono pomoči za poplaveDeli:

Krajevne organizacije Rdečega Križa iz občine Ivančna Gorica in Občina Ivančna Gorica se iskreno zahvaljujejo občanom za množičen odziv v akciji zbiranja humanitarne pomoči za Bosno in Hercegovino ter Srbijo, ki je potekala dne 21. maja 2014 v Kulturnem domu v Ivančni Gorici. 


Ocenjuje se, da smo s skupnimi močmi zbrali preko tone materialne pomoči, kot je ustekleničena pitna voda, dežna oblačila, gumijasti škornji, spodnje perilo, konzervirana hrana, žepne svetilke, odeje, sanitetni material, plenice za dojenčke in odrasle, kašice in adaptirano mleko. Iskrena zahvala tudi podjetju Traig d.o.o., za pripravljenost pomoči pri dostavi materiala.


Prizadetim pa še vedno lahko pomagate te dni v Višnji Gori, natančneje v župnijski dvorani (Žabjek 10) med 26. in 28. majem od 17. in 20. ure.


Vir(tekst in foto): http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=4457
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!