Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo večinoma oblačno in ponekod megleno, predvsem v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, v vzhodnih krajih do okoli 22 stopinj C.
13°C | 18°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 17°C
četrtek, 27.10.2016
10°C | 15°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 15°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

V soboto prireditev Mladi in podjetništvo


POSLOVNE, OBČINSKE, ZAVODI

| |
04.11.2013      18:48
A A

V soboto prireditev Mladi in podjetništvoDeli:

O čem sanjajo mladi, koga potrebujejo podjetniki? Kako podjetni so mladi in kako mladostni so podjetniki? Vse to bomo skušali ugotoviti v soboto 9. novembra 2013 med 15. in 19. uro v Srednji šoli Josipa Jurčiča. 


Na pobudo Podjetniškega kolegija župana Dušana Strnada in v sodelovanju z Mladinskim svetom občine Ivančna Gorica bo prireditev omogočila druženje mladih s podjetniki in izmenjavo mnenj, stališč in pričakovanj. Predstavili se bodo tudi deležniki v procesu izobraževanja, usposabljanja in zaposlovanja. Kako gledajo na podjetništvo v izobraževalnih ustanovah, nam bodo povedali pristojni v Srednji šoli Josipa Jurčiča in Visoke šole za tehnologije in sisteme. Zvedeli bomo nekaj o trendih zaposlovanja s strani predstavnikov Zavoda za zaposlovanje. Predstavili se bodo nekateri podjetniki in povedali kaj je tisto kar iščejo poleg znanja in izkušenj, ko zaposlujejo nove sodelavce. Organizirani bosta dve zanimivi delavnici na temo podjetništva in predavanje o podjetniški poti. Sledila bo okrogla miza na kateri bomo razvili debato o trenutnem stanju glede nezaposlenosti mladih in kaj bi lahko bila rešitev. Prireditev bomo zaključili s prijetnimi melodijami Zborallice, Mešanega pevskega zbora Zagradec in Nine Pušlar, ki bo povedala tudi nekaj o svoji podjetniški poti. 

Za udeležence prireditve pa je organiziran tudi after party o katerem več na prireditvi sami. Vabljeni!!!

 

Vir (tekst in foto) : http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=1065

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!