Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 25.05.2017

pretežno jasno
Od severa se bo delno zjasnilo. Dan bo razmeroma sončen z nekaj spremenljive oblačnosti. Popoldne tu in tam ni izključena kakšna kratkotrajna ploha. Ponekod bo pihal severni do severovzhodni veter, na Primorskem dopoldne šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 22, na Primorskem do 24 stopinj.
12°C | 22°C
petek, 26.05.2017
9°C | 26°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 26°C
nedelja, 28.05.2017
11°C | 27°C
ponedeljek, 29.05.2017
13°C | 30°C
Opozorila
Četrtek, 25.5.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Povabilo k izdelavi prazničnih voščilnic


VRTEC, OSNOVNA ŠOLA, SREDNJA ŠOLA, VISOKO ŠOLSTVO, DRUŠTVA

| |
06.12.2014      20:32
A A

Povabilo k izdelavi prazničnih voščilnicDeli:
Člani Sveta za starosti prijazno občino so tudi letos sklenili povabiti najrazličnejše ustvarjalce iz občine k izdelavi prazničnih voščilnic. Vse izdelane voščilnice bodo sodelovale v natečaju za najizvirnejšo voščilnico v različnih kategorijah.
Lanskoletni nagrajenci natečaja za najizvirnejšo voščilnico v različnih kategorijah. 

Voščilnice bodo sodelovale v izboru za najizvirnejšo voščilnico v naslednjih kategorijah: 
  • predšolska kategorija
  • osnovnošolska kategorija
  • mladinska kategorija in
  • ostala kategorija.

Najboljše po izboru strokovne komisije Sveta župana za starosti prijazno občino pa bomo predstavili in razstavili v sejni sobi Občine Ivančna Gorica na slavnostni seji Občinskega sveta Občine Ivančna Gorica v decembru in jih tudi simbolično nagradili. Vse izdelane voščilnice bi župan Občine Ivančna Gorica, gospod Dušan Strnad, želel razposlati starejšim občanom naše občine, s katerimi bi jim voščil srečno in zdravo novo leto 2015. 

Prijazno vabimo k sodelovanju vrtec z vsemi enotami, obe osnovni šoli s podružnicami, srednjo šolo, likovna, upokojenska in druga zainteresirana društva ter vse ostale javne zavode k sodelovanju. Če si starejši in mlajši med seboj pomagamo, zmoremo več in ustvarjamo boljšo in lepšo družbo. Cenimo ustvarjalnost in inovativnost. Vemo, da je vsak izdelek unikat, zato bodo vse voščilnice hvaležno sprejete.

Prosimo, da voščilnice, ki jih boste izdelali v vaših sredinah, krožkih in druženjih pošljete na naslov: Občina Ivančna Gorica, Sokolska 8, Ivančna Gorica do 15. 12. 2014.


Vir (tekst in fotto): http://www.ivancna-gorica.si/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!