Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 27.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno, vmes lahko tudi zagrmi. Najmanj dežja bo na vzhodu ob meji s Hrvaško, kjer bo začelo močneje deževati šele zvečer ali ponoči. Jugozahodni veter bo nekoliko oslabel. Najvišje dnevne temperature bodo od 11 do 17, v jugovzhodnih krajih do 21 stopinj C.
9°C | 18°C
petek, 28.04.2017
9°C | 18°C
sobota, 29.04.2017
5°C | 16°C
nedelja, 30.04.2017
4°C | 18°C
ponedeljek, 01.05.2017
5°C | 18°C
Opozorila
Četrtek, 27.4.2017 ob 13h
Do petka dopoldne bo padla večja količina dežja. Zato bodo v četrtek močneje narasli vodotoki v zahodni in južni ter deloma v severni Sloveniji, v noči na petek in v petek dopoldne pa tudi drugod. Danes zvečer bo povišano tudi plimovanje morja.
9°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Pomagajmo deklici Lindi


SOSED SOSEDU, OBVESTILA

| |
29.10.2013      13:36
A A

Pomagajmo deklici LindiDeli:
Linda je štiri leta in pol stara deklica iz Vrhpolja pri Ivančni Gorici. Ima cebralno paralizo, ki jo omejuje pri gibanju in hoji. Terapije so večji del vse plačljive. Družina Mandelj iz Vrhpolja oziroma njeni starši ji ne zmorejo več plačevati, zato so pričeli z akcijo zbiranja zamaškov, kartuš, odpadnih baterij in pločevink. 

Z vsakim zamaškom je večja možnost, da bi Linda shodila. Da pa se bo deklica lahko nekoč veselila in sprehodila sama, ji lahko pomagate tudi vi. Da prostovoljstvo ne pozna meja, dokazujemo vedno znova tudi v Občini Ivančna Gorica. Zato bomo na občini postavili zbirni kotiček, kjer bomo pričeli z zbiranjem zamaškov, kartuš, odpadnih baterij in pločevink. 

Seveda pa lahko akcijo zbiranja pripomočkov zbirate tudi doma in jih dostavite kar direktno na zbirno mesto na naslov: Družina Mandelj, Vrhpolje 9, 1295 Ivančna Gorica.

Hvala vsem, ki ste in boste pripomogli k temu.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!