Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

jasno
Ponoči in zjutraj bo na vzhodu in jugu Slovenije še pretežno oblačno, drugod se bo delno zjasnilo. Predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -8 do -3, v alpskih dolinah do -14, na Primorskem okoli 0 stopinj C.
-4°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-8°C | -2°C
sobota, 21.01.2017
-8°C | 0°C
nedelja, 22.01.2017
-8°C | 1°C
ponedeljek, 23.01.2017
-6°C | 4°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 18h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Jutri čez dan bo počasi slabela, a bodo do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegli hitrost okoli 100 km/h.
-4°C
0°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Pomagajmo deklici Lindi


SOSED SOSEDU, OBVESTILA

| |
29.10.2013      13:36
A A

Pomagajmo deklici LindiDeli:
Linda je štiri leta in pol stara deklica iz Vrhpolja pri Ivančni Gorici. Ima cebralno paralizo, ki jo omejuje pri gibanju in hoji. Terapije so večji del vse plačljive. Družina Mandelj iz Vrhpolja oziroma njeni starši ji ne zmorejo več plačevati, zato so pričeli z akcijo zbiranja zamaškov, kartuš, odpadnih baterij in pločevink. 

Z vsakim zamaškom je večja možnost, da bi Linda shodila. Da pa se bo deklica lahko nekoč veselila in sprehodila sama, ji lahko pomagate tudi vi. Da prostovoljstvo ne pozna meja, dokazujemo vedno znova tudi v Občini Ivančna Gorica. Zato bomo na občini postavili zbirni kotiček, kjer bomo pričeli z zbiranjem zamaškov, kartuš, odpadnih baterij in pločevink. 

Seveda pa lahko akcijo zbiranja pripomočkov zbirate tudi doma in jih dostavite kar direktno na zbirno mesto na naslov: Družina Mandelj, Vrhpolje 9, 1295 Ivančna Gorica.

Hvala vsem, ki ste in boste pripomogli k temu.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.