Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 30.05.2017

delno oblačno
Popoldne bo sončno. Ponekod bo pihal šibak veter južnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 25 do 29 stopinj C.
14°C | 30°C
sreda, 31.05.2017
15°C | 30°C
četrtek, 01.06.2017
16°C | 30°C
petek, 02.06.2017
14°C | 28°C
Opozorila
Ponedeljek, 29.5.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
30°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Zagorele so praznične lučke v Ivančni Gorici...


OBČINSKE, DOGODKI

| |
11.12.2014      20:40
A A

Zagorele so praznične lučke v Ivančni GoriciDeli:

Včeraj smo pred ploščadjo občinske stavbe v družbi župana Dušana Strnada, z odštevanjem slavnostno prižgali novoletno okrasitev v Ivančni Gorici. Tudi letos je bila okrasitev pripravljena v skladu s trenutnimi finančnimi zmožnostmi občine, ki po besedah župana niso najbolj razkošne, so pa zagotovo lepe in prepričan je, da bodo občankam in občanom pričarale praznično vzdušje.


Župan se je ob tej priložnosti zahvalil izvajalcem okrasitve, za prihodnje leto pa je obljubil, da bo Občina Ivančna Gorica skupaj z Zavodom Prijetno domače pripravila ob tej priložnosti še bogatejši program. 


Vsem navzočim je še zaželel lepe in vesele božične praznike ter vse dobro v letu, ki prihaja. Sledilo je še prijetno druženje ob toplem čaju in kuhanem vinu, zvoki harmonike fantov iz Hrastovega Dola pa je dogajanje naredilo še bolj praznično. 

Z nami je bila tudi naša občanka in pevka Nina Pušlar.


Tekst in foto: Gašper Stopar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!