Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.04.2017

pretežno oblačno
Danes bo na vzhodu precej jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno deževalo. Krepil se bo jugozahodnik, ob morju jugo. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21, v severozahodni Sloveniji malo nad 10 stopinj C.
10°C | 19°C
sreda, 26.04.2017
12°C | 17°C
četrtek, 27.04.2017
12°C | 16°C
petek, 28.04.2017
10°C | 17°C
sobota, 29.04.2017
7°C | 16°C
Opozorila
Torek, 25.4.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
19°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Povabilo k izdelavi prazničnih voščilnic


OBČINSKE

| |
18.11.2013      22:26
A A

Povabilo k izdelavi prazničnih voščilnicDeli:

Svet župana za starosti prijazno občino tudi letos vabi najrazličnejše ustvarjalce iz občine Ivančna Gorica k izdelavi prazničnih voščilnic. Vse izdelane voščilnice bodo sodelovale v natečaju za najizvirnejšo voščilnico v različnih kategorijah.


Voščilnice bodo sodelovale v izboru za najizvirnejšo voščilnico v naslednjih kategorijah: 

  • predšolski otroci
  • osnovnošolci
  • srednješolci
  • ostali

Najboljše voščilnice po izboru strokovne komisije Sveta župana za starosti prijazno občino, se bodo predstavile v sejni sobi Občine Ivančna Gorica, na seji Občinskega sveta v mesecu decembru, avtorji pa bodo simbolično nagrajeni. Vse izdelane voščilnice pa bodo kot županovo voščilo poslane vsem starejšim občanom v občini Ivančna Gorica. 

Prijazno vabimo k sodelovanju vrtec z vsemi enotami, obe osnovni šoli s podružnicami, srednjo šolo, likovna, kulturna, upokojenska in druga zainteresirana društva, institucije in občane. Če si starejši in mlajši med seboj pomagamo, zmoremo več in ustvarjamo boljšo in lepšo družbo. Cenimo ustvarjalnost in inovativnost. Vemo, da je vsak izdelek unikat, zato bodo vse voščilnice hvaležno sprejete.

Prosimo, da voščilnice, ki jih boste izdelali v vaših sredinah, krožkih in druženjih pošljete ali dostavite na naslov: Občina Ivančna Gorica, Sokolska 8, Ivančna Gorica, do 4. decembra 2013.


Vir (tekst in foto):  http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=1079
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!