Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.10.2016

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo pretežno oblačno ali megleno. Na Primorskem bo še pihala povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 7, v alpskih dolinah malo pod 0 stopinj C.
4°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 15°C
nedelja, 30.10.2016
5°C | 14°C
ponedeljek, 31.10.2016
7°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 27.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
14°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Podpisali pogodbo za asfaltiranje v letu 2014


PROMET

| |
05.07.2014      22:59
A A

Podpisali pogodbo za asfaltiranje v letu 2014Deli:

V petek sta v prostorih Občine Ivančna Gorica župan Dušan Strnad in direktor podjetja Mapri Pro asfalt d.o.o., Primož Petrič, slavnostno podpisala pogodbo za asfaltiranje cest v Občini Ivančna Gorica v letu 2014. 


Na javnem razpisu za investicijsko vzdrževanje in gradnjo občinskih cest v občini Ivančna Gorica za leto 2014, katerega je Občina objavila v mesecu aprilu na portalu javnih naročil in občinski spletni strani, je bil kot najugodnejši ponudnik izbrano podjetje Mapri Pro asfalt d.o.o. . Ponudnik je nastopil na razpisu skupaj s podizvajalcem CVP Inženiring d.o.o. iz Ljubljane, s katerim ima sklenjeno pogodbo za postavitev prometnih zapor, dobavo in postavitev vertikalne signalizacije ter čiščenje in pobrizg vozišča. 


Direktor Petrič je ob podpisu pogodbe izrazil zadovoljstvo, da so tako kot že lani izbrani za izvajalca asfalterskih del v občini Ivančna Gorica. Ob podpisu je še zagotovil, da bodo dela po pogodbi opravili kvalitetno in po pravilih gradbene stroke ob upoštevanju dogovorjenih rokov.

Asfaltiranje se bo začelo že v kratkem, najprej se bodo asfalterji mudili v Krajevni skupnosti Temenica.


Tekst in foto: Gašper Stopar

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!