Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.01.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo v zahodnih krajih delno jasno z občasno zmerno oblačnostjo. Drugod bo pretežno oblačno, predvsem v južni Sloveniji bo občasno še rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -4 do 2, na Primorskem do 6 stopinj C.
-4°C | 0°C
četrtek, 19.01.2017
-7°C | 0°C
petek, 20.01.2017
-9°C | 0°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | 1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
Opozorila
Sreda, 18.1.2017 ob 11h
Do jutri zjutraj bo na Primorskem še pihala močna burja, ki bo na izpostavljenih mestih v sunkih dosegala hitrost od 110 do 140 km/h. Počasi bo slabela jutri čez dan, a bo do večera na izpostavljenih legah v sunkih še lahko dosegala hitrost okoli 100 km/h.
-4°C
0°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Letovanje za otroke na Debelem Rtiču


OBČINSKE

| |
13.08.2014      13:35
A A

Letovanje za otroke na Debelem Rtiču


OZRK Grosuplje je letos že osemnajstič zaporedoma organiziralo zdravstveno letovanje za otroke iz treh sosednjih občin Ivančne Gorice, Grosuplja in Dobrepolja. Letovanje na Debelem Rtiču se z današnjim dnem zaključi. Udeležilo se je 87 otrok iz naše občine. V teh negotovih in težkih časih je razveseljivo dejstvo, da gredo otroci lahko na morje.


Slika je simbolična.
Slika je simbolična.
Deli:

Cena je bila kljub sofinanciranju Občine Ivančna Gorica za nekatere starše še vedno previsoka. Na pomoč je priskočila Kajakaška zveza Slovenija, ki je za otroke iz Ivančne Gorice prispevala 1.300 €. V ta namen so se otroci  na Debelem Rtiču udeležili tudi krajšega tečaja vožnje s kajakom. 

 

Prepričani smo, da so otroci uživali v vsakem trenutku dopusta na Debelem Rtiču in bodo imeli tudi v prihodnosti lepe spomine na ta dogodek. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!