Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 05.12.2016

delno oblačno
Ponoči se bo oblačnost od jugozahoda prehodno širila tudi nad osrednjo in del vzhodne Slovenije. Po nekaterih nižinah bo zjutraj megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, na Primorskem od 0 do 5 stopinj C.
0°C | 4°C
torek, 06.12.2016
0°C | 6°C
sreda, 07.12.2016
-3°C | 5°C
četrtek, 08.12.2016
-4°C | 0°C
Opozorila
Nedelja, 4.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
4°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Glasbeni maraton 2014, Rock vizija in Natečaj ......


KULTURA, OBVESTILA

| |
08.10.2014      13:42
A A

Glasbeni maraton 2014, Rock vizija in Natečaj Festivala Stična 2014foto: http://www.kd-sticna.si/
foto: http://www.kd-sticna.si/
Deli:

Javni sklad Republike Slovenije za kulturne dejavnosti območna izpostava Ivančna Gorica in Kulturno društvo Stična v okviru Festivala Stična razpisujeta "GLASBENI MARATON 2014", ROCK VIZIJE in NATEČAJ FESTIVALA STIČNA 2014: tekmovanje inovativnih, neuveljavljenih glasbenih skupin za samostojni nastop na Festivalu Stična 2015 ter na državnem Festivalu Vizije - festival mladinskih skupin Slovenije 2015.

Natečaj bo potekal v petek, 21. novembra 2014, v Stični v popoldanskih (za OŠ in SŠ skupine) in večernih urah (nad 18 let).

 

Tekmovanja se lahko udeležijo skupine, ki gojijo rock, jazz rock, etno rock, funky, fusion, punk, hip hop, elektronsko in ostalo sodobno oz. alternativno glasbo mladih ter tudi same ustvarjajo, iščejo nove poti in ustvarjalne možnosti. Prednost imajo še neuveljavljene oziroma širše neprepoznavne skupine, ki ustvarjajo avtorsko glasbo.


Na natečaj se lahko prijavijo vse mladinske rock skupine in posamezniki, ki delujejo samostojno ali v okviru šole, kulturnih zavodov in kulturnih društev iz Slovenije in zamejstva oziroma vse skupine, v katerih so vsi člani ljubitelji. Starost nastopajočih praviloma ne sme presegati 26 let.Morebitne izjeme odobri organizator.

Natečaj bo potekal v petek, 21. novembra 2014, v Stični v popoldanskih (za OŠ in SŠ skupine) in večernih urah (nad 18 let).

Skupine, ki se bodo prijavile na Glasbeni maraton 2014 in Natečaj Festivala Stična 2014, morajo izpolnjeni prijavnici predložiti:

  • kratek opis skupine,
  • zgoščenko z vsaj enim novejšim študijskim posnetkom svojih skladb,
  • fotografijo skupine.

 

Prijave izpolnijo in pošljejo na Območno izpostavo JSKD Ivančna Gorica do petka, 7. novembra 2014.


KD Stična

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!