Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.05.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo, občasno pretežno oblačno. Predvsem sredi dneva in popoldne se bodo pojavljale krajevne plohe in posamezne nevihte, kakšna lahko tudi še pozno zvečer ali ponoči. Ponekod bo pihal veter severnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 21 do 25, na Primorskem do 27 stopinj C.
13°C | 25°C
četrtek, 25.05.2017
12°C | 22°C
petek, 26.05.2017
10°C | 24°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 26°C
nedelja, 28.05.2017
11°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 24.5.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
25°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Tradicionalno Miklavževanje Slovensko-nemške ......


GOSPODARSTVO, POSLOVNE

| |
03.12.2014      16:24
A A

Tradicionalno Miklavževanje Slovensko-nemške gospodarske zbornice v Višnji GoriDeli:

Včeraj je podjetje Elvez d.o.o. iz Višnje Gore gostilo tradicionalno Miklavževanje Slovensko-nemške gospodarske zbornice. Na krajšem poslovno – družabnem dogodku so se zbrali člani in vodstvo te močne gospodarske zbornice. 


Podžupan Tomaž Smole v družbi direktorice podjetja Elvez Simone Petrič (levo) in predsednice Slovensko-nemške gospodarske zbornice Gertrud Rantzen (desno)Na srečanju so zbrane nagovorili ga. Gertrud Rantzen, predsednica Slovensko-nemške gospodarske zbornice ter direktorica podjetja Elvez d.o.o. Simona Petrič. Naj omenimo, da je bila ga. Rantzen v naši občini že pred dvema letoma kot gostja okrogle mize na temo Notranje in čezmejno povezovanje med občinami eden od načinov preseganja krize, ki je potekala v sklopu prireditve Dneva obrti in podjetništva v občini Ivančna Gorica. Kot je dejala Rantznova je vesela, da so se člani zbornice letos zbrali v Višnji Gori, kjer so lahko spoznali enega izmed najhitreje rastočih podjetji osrednje Slovenije. O njihovi kakovosti zagotovo govori tudi uvrstitev direktorice podjetja gospe Simone Petrič med nominirance za priznanje »Podjetnik leta 2014«. 
Po krajšem kulturnem programu je sledil še obisk Miklavža in medsebojno obdarovanje. Srečanja pa se je udeležil tudi podžupan Tomaž Smole.


Vir (tekst in foto): http://www.ivancna-gorica.si/aktualno/?id=4634
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ivančna Gorica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!