Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.01.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno, po nižinah v notranjosti Slovenije bo spet nastajala megla.
-8°C | -5°C
torek, 24.01.2017
-7°C | -1°C
sreda, 25.01.2017
-6°C | -2°C
četrtek, 26.01.2017
-6°C | 0°C
petek, 27.01.2017
-7°C | -1°C
Opozorila
Nedelja, 22.1.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.

Ig

-8°C
-5°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Trening ižanksih gimnastičarjev v Športnem ......


ŠPORT

| |
01.06.2016      23:29
A A

Trening ižanksih gimnastičarjev v Športnem centru Ljubljana.


Ižanski mladi gimnastičarji so dne 28.maja opravili že drugi trening v Gimnastičnem centru Ljubljana.


»Tako je – super. Še noge v špičko...« je trener spodbujal in dajal navodila.
»Tako je – super. Še noge v špičko...« je trener spodbujal in dajal navodila.
Deli:
Ta sodobni športni objekt je prvenstveno zgrajen v namen razvoja gimnastičnih športnih panog in zagotavlja vrhunske pogoje za treninge. Ima tudi možnost organiziranja tekmovanj na najvišjih nivojih. Uradno je odprl svoja vrata novembra 2015.

Trening ižanskih otrok v centru je organiziral njihov vodja in trener Mitja Petkovšek. Prijazno je povabil tudi bratce, sestrice in starše. Prvi trening je bil v tem prostoru opravljen že v mesecu februarju. Že takrat so bili otroci izredno navdušeni nad dvorano in novimi vajami. Njihova takratna želja, da bi trening ponovili, se jim je uresničila. Mitji je uspelo zagotoviti nov ugoden termin in odzvalo se je veliko število otrok in staršev. Motivacija je bila seveda tokrat popolna, ker jih je večina že vedela, kaj jih čaka. Vsi so pridno tekali okrog, skakali, se premetavali, izvajali salte in telovadili na raznoraznih orodjih. Vse je potekalo pod budnim očesom treh trenerjev, ki sodelujejo z Mitjo. Otroci se tukaj srečujejo z novimi  vajami  in delom na telovadnih orodjih, katerih do sedaj še niso poizkusili. Najbolj so uživali ob skoku v penasti bazen. Tukaj so našli tudi nekaj trenutkov sprostitve in se obmetavali s penami.

Mitja in njegovi trenerji so otrokom pričarali nepozabne trenutke in motivacija po gibanju in gimnastiki je sedaj višja. Na prav poseben način so trenerji in otroci uspeli združiti telovadbo in zabavo. Trening je trajal celo veliko dlje od napovedane ene ure. Ob koncu treninga so nekateri otroci žalostni zapustili dvorano, ker jim je čas prehitro minil in bi trening podaljšali – pritekla je tudi kakšna solzica. Glede na odzive otrok sem prepričan, da bo Mitja uspel organizirati letos še kakšen podoben »vesel dogodek« v centru.


Rado Lovšin
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ig!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


OBČINA IG
Številka: 8/2016
Izšla: 17.11.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.