Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 30.03.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 6, ob morju okoli 8 stopinj C.
5°C | 23°C
petek, 31.03.2017
6°C | 24°C
sobota, 01.04.2017
4°C | 23°C
nedelja, 02.04.2017
5°C | 23°C
ponedeljek, 03.04.2017
5°C | 22°C
Opozorila
Sreda, 29.3.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.

Ig

5°C
23°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Trening ižanksih gimnastičarjev v Športnem ......


ŠPORT

| |
01.06.2016      23:29
A A

Trening ižanksih gimnastičarjev v Športnem centru Ljubljana.


Ižanski mladi gimnastičarji so dne 28.maja opravili že drugi trening v Gimnastičnem centru Ljubljana.


»Tako je – super. Še noge v špičko...« je trener spodbujal in dajal navodila.
»Tako je – super. Še noge v špičko...« je trener spodbujal in dajal navodila.
Deli:
Ta sodobni športni objekt je prvenstveno zgrajen v namen razvoja gimnastičnih športnih panog in zagotavlja vrhunske pogoje za treninge. Ima tudi možnost organiziranja tekmovanj na najvišjih nivojih. Uradno je odprl svoja vrata novembra 2015.

Trening ižanskih otrok v centru je organiziral njihov vodja in trener Mitja Petkovšek. Prijazno je povabil tudi bratce, sestrice in starše. Prvi trening je bil v tem prostoru opravljen že v mesecu februarju. Že takrat so bili otroci izredno navdušeni nad dvorano in novimi vajami. Njihova takratna želja, da bi trening ponovili, se jim je uresničila. Mitji je uspelo zagotoviti nov ugoden termin in odzvalo se je veliko število otrok in staršev. Motivacija je bila seveda tokrat popolna, ker jih je večina že vedela, kaj jih čaka. Vsi so pridno tekali okrog, skakali, se premetavali, izvajali salte in telovadili na raznoraznih orodjih. Vse je potekalo pod budnim očesom treh trenerjev, ki sodelujejo z Mitjo. Otroci se tukaj srečujejo z novimi  vajami  in delom na telovadnih orodjih, katerih do sedaj še niso poizkusili. Najbolj so uživali ob skoku v penasti bazen. Tukaj so našli tudi nekaj trenutkov sprostitve in se obmetavali s penami.

Mitja in njegovi trenerji so otrokom pričarali nepozabne trenutke in motivacija po gibanju in gimnastiki je sedaj višja. Na prav poseben način so trenerji in otroci uspeli združiti telovadbo in zabavo. Trening je trajal celo veliko dlje od napovedane ene ure. Ob koncu treninga so nekateri otroci žalostni zapustili dvorano, ker jim je čas prehitro minil in bi trening podaljšali – pritekla je tudi kakšna solzica. Glede na odzive otrok sem prepričan, da bo Mitja uspel organizirati letos še kakšen podoben »vesel dogodek« v centru.


Rado Lovšin
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ig!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


OBČINA IG
Številka: 2/2017
Izšla: 10.03.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7
29.03.2017 | Tečaji in delavnice
Seminar za zdravo, uspešno in srečno življenje
01.04.2017 | Kultura
Predstava: Knjižni klub
29.03.2017 | Tečaji in delavnice
Seminar za zdravo, uspešno in srečno življenje
30.03.201 | Ostalo
Mostiščar − rok za oddajo prispevkov
01.04.2017 | Kultura
Predstava: Knjižni klub

Bodite prvi pri oddaji mnenja.