Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.04.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo na Primorskem sončno. Drugod bo spremenljivo do pretežno oblačno, pojavljale se bodo krajevne padavine. Pihal bo veter severnih do vzhodnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 7 do 16, na Primorskem do 19 stopinj C.
5°C | 15°C
ponedeljek, 24.04.2017
6°C | 15°C
torek, 25.04.2017
10°C | 19°C
sreda, 26.04.2017
11°C | 19°C
četrtek, 27.04.2017
11°C | 15°C
Opozorila
Nedelja, 23.4.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
15°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Zaklad našli v slabi uri


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
21.06.2013      7:30
A A

Zaklad našli v slabi uri


Horjul, 8. junij – Športno društvo Extrem je ob občinskem prazniku pripravilo športno-družaben dogodek, ki so ga poimenovali Lov na zaklad. Pri iskanju je sodelovalo šest ekip, najhitrejša pa je zaklad našla v dobri uri.


Priprave na startu
Priprave na startu
Deli:

Mešane ekipe različnih starostnih skupin in spolov so poskrbele, da je bila sprva še neprehojena pot na Koreno ob koncu dodobra označena in utrjena.

Šest prijavljenih ekip se je s starta na Občinskem trgu podalo proti vrhu Korene. Toda tokrat niso sledili smerokazom, temveč zemljevidu, ki so ga prejeli. Pot je bila razgibana, srednje zahtevna in po zagotovilu organizatorja primerna za vse starosti, od otrok do starejših. Med potjo so tekmovalci iskali kose sestavljanke. Da naloga ni bila preveč preprosta, pa so jih na poti čakale tudi vsebinske naloge, povezane z informacijami o Občini Horjul, ter tri dejavnosti – pomerili so se v lokostrelstvu, prelivanju vode in poskakovanju v vreči za seno. Na cilju so po uspešno opravljeni poti in sestavljeni sestavljanki prišli do zaklada – majice z logotipom, ki jim je še kako prišla prav, saj so bile njihove tekmovalne majice pošteno prepotene. Najhitrejša ekipa, ki je zaklad našla v eni uri in 14 minutah, je bila bogato nagrajena; prejela je dva para kolesarskih čevljev, majice ter košarkarsko žogo. Preostali so prejeli tolažilno nagrado – majico in malico ter pijačo.

ŠD Extrem se zahvaljuje vsem sponzorjem (Kovinos, Metrel in Jan Sport), brez katerih dogodka ne bi mogli tako uspešno izpeljati, in upa, da bo Lov na zaklad postal vsakoletni, tradicionalni družabno-športni dogodek v Horjulu. 

 

Nadja Prosen Verbič

Foto: npv
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 447
Izšla: 27.03.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.