Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.02.2017

jasno
Zvečer in del noči bo oblačno s padavinami. Meja sneženja se bo v prvi polovici noči spustila do nadmorske višine okoli 500 m. Na Primorskem bo zapihala zmerna burja. V drugem delu noči bodo padavine ponehale in do jutra se bo od severa že večinoma razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od -1 do 5, v alpskih dolinah do -5 stopinj C.
2°C | 10°C
nedelja, 26.02.2017
-4°C | 11°C
ponedeljek, 27.02.2017
-2°C | 13°C
torek, 28.02.2017
5°C | 14°C
sreda, 01.03.2017
3°C | 13°C
Opozorila
Petek, 24.2.2017 ob 19h
V drugem delu noči in v soboto dopoldne bo burja predvsem na območju Vipavske doline v sunkih lahko dosegala hitrost med 90 in 100 km/h. Nato bo slabela.
2°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Vrzdenški pingpong


ŠPORT

| |
17.11.2016      20:32
A A

Vrzdenški pingpong


Prvenstvo Vrzdenca v pingpongu bi najboljše opisali kot turnir, katerega je v soboto, 15. oktobra, za vaščane organiziralo ŠD Vrzdenec v domačem gasilskem domu.


Deli:

Turnir je bil namenjen zgolj Vrzdenčanom, zaradi česar je obstajalo nekaj tveganja, da bi bila morda udeležba premajhna, a se je izkazalo, da je bila odločitev kar prava. Skupno 23 tekmovalcev, od tega tudi 4 ženske, je vihtelo loparje preko celega dne na dveh mizah. Sistem je bil tak, da se je igralo na dva dobljena seta do 11. točke, s čimer je tekmovanje potekalo še hitreje od pričakovanj. Pri fantih so pokazali največ znanja in se uvrstili v polfinale Stanko Petrovčič, ki je premagal Andreja Mrzlikarja, ter Martin Skubic, ki je bil uspešnejši od Aleša Sečnika. Tako sta se v dvoboju za tretje mesto pomerila Andrej in Aleš in po dobri partiji je na koncu zmagal Aleš. V finalu z Martinom pa je na koncu slavil Stanko, ki je upravičil vlogo favorita in dokazal, da nima zaman za seboj veliko ur igranja in je trenutno pač nepremagljiv za to konkurenco. Pri ženskah pa so se pomerile tri Mateje in Nika. Zmagovalni trio so po zanimivih in daleč od slabih iger sestavljale zmagovalka Mateja Skubic, drugouvrščena Nika Filipič in kot tretja Mateja Kralj. Ker smo zaradi slabega vremena morali odpovedati predvidene Igre brez meja in Lov na veverico za naše najmlajše, smo se po končanih dvobojih vseeno spomnili tudi nanje. Pred spanjem smo jim s projektorjem gasilskega doma zavrteli risanko Vesele nogice. Kot se za pravi kino spodobi, so seveda dobili tudi porcijo kokic.  Da je bila to prava zabava, verjetno ni dvoma. Turnir je torej uspel bolje od pričakovanj in pokazal, da namizni tenis na Vrzdencu še zdaleč ni šel v pozabo. Torej ni dvoma, da se v prihodnjem letu na tem športnem dogodku ne zbere vsaj toliko, če ne še več tekmovalcev. Naš naslednji projekt v začetku prihodnjega leta pa bo Dan horjulske odbojke. Za več objav in informacij o tem dogodku pa spremljajte našo FB-stran.

 

ŠD Vrzdenec,  Uroš Mrzlikar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 445
Izšla: 30.01.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 25 26 27 28 1 2 3 4 5 6
06.02. - 28.02.2017 | Ostalo
V februarju 20-30% popust
06.02. - 28.02.2017 | Ostalo
V februarju 20-30% popust

Bodite prvi pri oddaji mnenja.