Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Ponoči bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo oblačno, v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 9 do 15, ob morju in na Goriškem okoli 17 stopinj C.
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 15°C
četrtek, 27.10.2016
10°C | 14°C
petek, 28.10.2016
4°C | 15°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.10.2016 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
20°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

V Horjulu bodo konec tedna palice prekrižale ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
29.05.2014      7:54
A A

V Horjulu bodo konec tedna palice prekrižale hokejistke štirih držav


Borbena igra do zadnjega sodniškega piska, zabava s karaokami in premierna izvedba nove himne Horjulskega kluba Dinamiti Jake Babe. Vse to - in več - gledalcem, ki si bodo prihajajoči konec tedna ogledali tekme ženskega turnirja v inline hokeju v Horjulu, obljubljajo Jake Babe.


Takole so se zmage na mednarodnem turnirju v Horjulu lani veselile Jake Babe (foto: arhiv Jakih Bab).
Takole so se zmage na mednarodnem turnirju v Horjulu lani veselile Jake Babe (foto: arhiv Jakih Bab).
Deli:

Na mednarodnem turnirju v horjulskem športnem parku bo sodelovalo pet ekip, nam je povedala trenerka Jakih Bab in organizatorka turnirja Tina Zuljan. Barve slovenske zastave bodo poleg domačink zastopale še Divje Kure z Gorenjske, v Horjul prihajajo še reprezentanca Irske ter kluba iz Italije in Francije.

Irke so na turnirju že nastopile lani, vendar so morale priznati pomoč Jakim babam, ki so se na koncu veselile skupne zmage. Bodo tudi letos gostiteljice premočne za vse tekmice? Do odgovora na to vprašanje nas loči več kot deset obračunov. Redni del turnirja se bo z osmimi tekmami začel v soboto, še dve tekmi pa bosta izvedeni v nedeljo dopoldne. V nedeljo po 12. uri sledi končnica. Najprej bodo tekmovalke odigrale mali finale za 3. mesto, nato sledi finale, ki bo določil zmagovalno ekipo turnirja. Sledi še tekma All stars.

Dodajmo, da Jake Babe v soboto zvečer za vse hokejske in pevske navdušence pripravljajo karaoke v lokalu šortnega parka v Horjulu. 

Vabljeni! 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 442
Izšla: 24.10.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.