Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.05.2017

pretežno jasno
Danes bo povečini sončno, predvsem popoldne bodo v notranjosti Slovenije nastale krajevne plohe in nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 27 stopinj C.
12°C | 26°C
sreda, 24.05.2017
14°C | 24°C
četrtek, 25.05.2017
12°C | 22°C
petek, 26.05.2017
9°C | 24°C
sobota, 27.05.2017
12°C | 25°C
Opozorila
Torek, 23.5.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
26°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

V Horjulu bodo konec tedna palice prekrižale ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
29.05.2014      7:54
A A

V Horjulu bodo konec tedna palice prekrižale hokejistke štirih držav


Borbena igra do zadnjega sodniškega piska, zabava s karaokami in premierna izvedba nove himne Horjulskega kluba Dinamiti Jake Babe. Vse to - in več - gledalcem, ki si bodo prihajajoči konec tedna ogledali tekme ženskega turnirja v inline hokeju v Horjulu, obljubljajo Jake Babe.


Takole so se zmage na mednarodnem turnirju v Horjulu lani veselile Jake Babe (foto: arhiv Jakih Bab).
Takole so se zmage na mednarodnem turnirju v Horjulu lani veselile Jake Babe (foto: arhiv Jakih Bab).
Deli:

Na mednarodnem turnirju v horjulskem športnem parku bo sodelovalo pet ekip, nam je povedala trenerka Jakih Bab in organizatorka turnirja Tina Zuljan. Barve slovenske zastave bodo poleg domačink zastopale še Divje Kure z Gorenjske, v Horjul prihajajo še reprezentanca Irske ter kluba iz Italije in Francije.

Irke so na turnirju že nastopile lani, vendar so morale priznati pomoč Jakim babam, ki so se na koncu veselile skupne zmage. Bodo tudi letos gostiteljice premočne za vse tekmice? Do odgovora na to vprašanje nas loči več kot deset obračunov. Redni del turnirja se bo z osmimi tekmami začel v soboto, še dve tekmi pa bosta izvedeni v nedeljo dopoldne. V nedeljo po 12. uri sledi končnica. Najprej bodo tekmovalke odigrale mali finale za 3. mesto, nato sledi finale, ki bo določil zmagovalno ekipo turnirja. Sledi še tekma All stars.

Dodajmo, da Jake Babe v soboto zvečer za vse hokejske in pevske navdušence pripravljajo karaoke v lokalu šortnega parka v Horjulu. 

Vabljeni! 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.