Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 28.03.2017

jasno
Zvečer in ponoči bo jasno. Šibka burja na Primorskem bo večinoma ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 0, ob morju ter deloma v Vipavski dolini od 0 do 4 stopinje C.
0°C | 20°C
sreda, 29.03.2017
3°C | 24°C
četrtek, 30.03.2017
5°C | 21°C
petek, 31.03.2017
7°C | 22°C
sobota, 01.04.2017
5°C | 22°C
Opozorila
Ponedeljek, 27.3.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
20°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Prva zmaga Dinamitov na novi podlagi


ŠPORT

| |
22.10.2013      9:23
A A

Prva zmaga Dinamitov na novi podlagi


Horjul, 18. oktober – Športni park Horjul je v soboto odprl sezono, saj je gostil prvo tekmo prvega kroga državnega prvenstva 2012/2013 v inline hokeju, in to na popolnoma novi podlagi.


Deli:

Povsem bela, skoraj nedotaknjena je bila nova podlaga igrišča v Športnem parku Horjul, preden so nanjo premierno v dresih stopili člani ekipe Dinamiti ter njihovi prvi nasprotniki, člani hokejske ekipe iz Tolmina. Po štirih mesecih počitka so znova prekrižali palice, izkusili težo ploščka ter preizkusili gladkost novega terena. V dresu horjulskih hokejistov so tokrat prvič na igrišče stopili nekateri novi člani, ki so se odlično izkazali. Nekoliko pomlajeni Dinamiti so tako prve tri četrtine igrali zelo ubrano igro, lahko bi rekli, da so se soigralci še nekoliko spoznavali in iskali ekipni občutek, toda v zadnji četrtini so se ti popolnoma razigrali. V pičlih 12 minutah jim je kar devetkrat uspelo spraviti plošček za vratarja nasprotne ekipe, s tem so zabeležili eno od najuspešnejših strelskih četrtin v zadnjih letih. Glede na rezultat, ki je na semaforju ob koncu kazal 12 : 2, lahko mirne duše trdimo, da ohranjajo kondicijo, moč, eksplozivnost in dober strelski občutek. Aktualni državni prvaki so nam z rezultatom zelo jasno povedali, da bodo tudi letos napadli sam vrh lestvice in da si lahko gledalci znova obetamo zanimivo in uspešno sezono. Pa srečno!

 

Nadja Prosen Verbič

Foto: npv
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 447
Izšla: 27.03.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Marec 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6
28.03.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.