Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.01.2017

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno. Zjutraj bo še pihala močna burja, ki pa bo čez dan počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-4°C | 1°C
petek, 20.01.2017
-8°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 7h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-4°C
1°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Javna dražba športne opreme


ŠPORT, OSNOVNA ŠOLA, SOSED SOSEDU

| |
28.05.2014      10:48
A A

Javna dražba športne opreme(Slika je simbolična.)
(Slika je simbolična.)
Deli:
V prejšnji številki Našega časopisa ste lahko prebrali, da je Občina Horjul v začetku aprila začela postopek temeljite rekonstrukcije in spremembe namembnosti stare telovadnice Osnovne šole Horjul, iz katere bodo po novem zrasle štiri učilnice za predmetni pouk, dodatna učilnica za tehnični pouk in knjižnica. Dela se bodo predvidoma začela že v tem mesecu, zato je treba poskrbeti za odstranitev vse stare opreme.

Šola se je skupaj z občino odločila, da priredi JAVNO DRAŽBO in nanjo povabi vso zainteresirano javnost ter tako proda vso staro, a kljub temu uporabno športno opremo in orodje, ki se še nahaja v stari telovadnici. Vsem zainteresiranim zagotavlja, da bo izklicna cena za opremo in orodje simbolična, zbrani denar pa bo namenjen opremljanju novih prostorov.

Ponuja se vam torej čudovita priložnost, da obogatite ali dopolnite svoj športni kotiček doma ali kje drugje.

 

Nadja Prosen Verbič

 

JAVNA DRAŽBA bo potekala v stari telovadnici Osnovne šole Horjul, v četrtek, 12. junija 2014, ob 17. uri.

Po simbolični ceni boste lahko kupili: dvovišinsko bradljo, bradljico, več letvenikov ali ribstolov, dva kompleta rokometnih golov, mini trampolin, dvižno zaščitno mrežo za galerijo, olimpijsko gred, 6 garnitur konstrukcije za košarko, kroge, več lamelnih zaves, voz za blazine, garderobno omaro, plezalne drogove, lestve, vrvi in še marsikaj! Vabljeni!

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.