Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 10.12.2016

jasno
Ponoči bo pretežno jasno, ob morju bo lahko občasno nizka oblačnost, po nižinah v notranjosti bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, ob morju in v višjih legah od 2 do 7 stopinj.
-4°C | 7°C
nedelja, 11.12.2016
-3°C | 7°C
ponedeljek, 12.12.2016
1°C | 7°C
torek, 13.12.2016
0°C | 2°C
sreda, 14.12.2016
-1°C | 8°C
Opozorila
Petek, 9.12.2016 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
7°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Javna dražba športne opreme


ŠPORT, OSNOVNA ŠOLA, SOSED SOSEDU

| |
28.05.2014      10:48
A A

Javna dražba športne opreme(Slika je simbolična.)
(Slika je simbolična.)
Deli:
V prejšnji številki Našega časopisa ste lahko prebrali, da je Občina Horjul v začetku aprila začela postopek temeljite rekonstrukcije in spremembe namembnosti stare telovadnice Osnovne šole Horjul, iz katere bodo po novem zrasle štiri učilnice za predmetni pouk, dodatna učilnica za tehnični pouk in knjižnica. Dela se bodo predvidoma začela že v tem mesecu, zato je treba poskrbeti za odstranitev vse stare opreme.

Šola se je skupaj z občino odločila, da priredi JAVNO DRAŽBO in nanjo povabi vso zainteresirano javnost ter tako proda vso staro, a kljub temu uporabno športno opremo in orodje, ki se še nahaja v stari telovadnici. Vsem zainteresiranim zagotavlja, da bo izklicna cena za opremo in orodje simbolična, zbrani denar pa bo namenjen opremljanju novih prostorov.

Ponuja se vam torej čudovita priložnost, da obogatite ali dopolnite svoj športni kotiček doma ali kje drugje.

 

Nadja Prosen Verbič

 

JAVNA DRAŽBA bo potekala v stari telovadnici Osnovne šole Horjul, v četrtek, 12. junija 2014, ob 17. uri.

Po simbolični ceni boste lahko kupili: dvovišinsko bradljo, bradljico, več letvenikov ali ribstolov, dva kompleta rokometnih golov, mini trampolin, dvižno zaščitno mrežo za galerijo, olimpijsko gred, 6 garnitur konstrukcije za košarko, kroge, več lamelnih zaves, voz za blazine, garderobno omaro, plezalne drogove, lestve, vrvi in še marsikaj! Vabljeni!

 

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 443/2
Izšla: 28.11.2016

Prelistaj E-izdajo

Bodite prvi pri oddaji mnenja.