Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 04.12.2016

pretežno oblačno
Ponoči bo na jugozahodu zmerno do pretežno oblačno, drugod delno do pretežno jasno. Zjutraj bo po nekaterih nižinah nastala megla ali nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do -3, na Primorskem do 6 stopinj C.
-1°C | 4°C
torek, 05.12.2016
0°C | 4°C
sreda, 06.12.2016
-1°C | 6°C
četrtek, 07.12.2016
-1°C | 4°C
petek, 08.12.2016
-4°C | 5°C
Opozorila
Sobota, 3.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
4°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Horjulski hokejisti tudi v novem letu ......


ŠPORT

| |
19.02.2014      15:59
A A

Horjulski hokejisti tudi v novem letu nadaljujejo z osvajanjem zmag


Vstopili smo v novo koledarsko leto, kar pa za horjulske hokejiste ni pomenilo nikakršnih sprememb. Vse ekipe namreč uspešno nadaljujejo in osvajajo tekme za državno prvenstvo v vseh treh ligah.


Deli:

Članska ekipa  - Dinamiti – v prvi ligi, kjer za enkrat tudi krojijo vrh seznama, iz tedna v teden osvaja nove točke za državno prvenstvo, v tem mesecu pa so se le z malo truda, saj nasprotna ekipa Prevoj iz Lukovice v Horjulu sploh ni bilo, uvrstili v polfinale Pokala Slovenija. Kot vodilni v prvi ligi so izločali ekipe, ki so jim prišle po pak. Z najvišjo zmago v letošnji sezoni (18:0) so ugnali zadnje na lestvici ekipo Yetijo, za tem so hokejske palice prekrižali z ekipo Brezovice, ki je prav tako kaj hitro klonila pod dobro igro Horjulcev, in tem podobnih je bilo še nekaj.

V drugi ligi, kjer svoje hokejske mojstrovine prikazujejo člani ekipe TNT, pa je vodilno mesto na lestvici še vedno odprto. Na zadnji tekmi se je horjulska ekipa vrhu tesno približala, saj je po izredno izenačenem začetku proti drugi ekipi Prevoj, zadnjo četrtino odigrala uspešneje in tako dosegla zelo pomembno zmago. Toda pred tem so bile odigrane tekme, ki se vrstijo že vse od sredine oktobra, podobne aprilskemu vremenu – sijalo je sonce, ko so Horjulci slavili, in padal je dež, ko so naši fantje poraženih obrazov zapuščali hokejsko igrišče.

Purani – mešanica horjulske izkušenosti in mladostne razposajenosti, tako jih v enem od poročanj na spletni strani Dinamitov poimenuje Rok Logar - letos iz tekme v tekmo dokazujejo, da so izvrstno pripravljeni. So namreč edina ekipa, ki na lestvici lahko še parira vodilnim Tajflnom. Na zadnji ekipi, kjer so se spopadle palice Puranov ter Tajflnov, so ti, po izredno enakovrednem boju, morali okusiti poraz in zmago priznati horjulskim hokejistom. Ta zmaga, jim je vlila tudi motivacije in nadaljnjega upanja za preboj v višjo ligo državnega prvenstva.

Letošnje leto pa, po rezultatih sodeč, lepšo in uspešnejšo pravljico pišejo mlajši člani – Dinamiti mladi. Ti so se namreč šele z zmagami na zadnjih tekmah odlepili iz dna lestvice. S prikazom takšnih tekem pa po dokazali, da zmorejo mnogo več, zato bomo v nadaljevanju še držali pesti in čakali, da se zmagovalna pravljica nadaljuje.

Nadja Prosen Verbič

 

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 443/2
Izšla: 28.11.2016

Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
December 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
03.12.2016
Danes ni dogodkov.
04.12.2016 | Družabni dogodki
Miklavž prihaja na obisk
07.12.2016 | Kultura
Jazzva koncert
04.12.2016 | Družabni dogodki
Miklavž prihaja na obisk
07.12.2016 | Kultura
Jazzva koncert

Bodite prvi pri oddaji mnenja.