Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.10.2016

oblačno
Danes bo na severovzhodu zmerno do pretežno oblačno, pihal bo okrepljen jugozahodnik. Drugod bo večinoma oblačno in ponekod megleno, predvsem v zahodni in ponekod v osrednji Sloveniji bo občasno rosilo ali rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 20, v vzhodnih krajih do okoli 22 stopinj C.
13°C | 18°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 17°C
četrtek, 27.10.2016
10°C | 15°C
petek, 28.10.2016
4°C | 14°C
sobota, 29.10.2016
4°C | 15°C
Opozorila
Torek, 25.10.2016 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Že četrta CD-plošča Mladih godcev


SOSED SOSEDU

| |
11.12.2014      16:35
A A

Že četrta CD-plošča Mladih godcev


Ansambel Mladi godci iz Horjulske doline je izdal že 4. zgoščenko, njen naslov je Blizu si. Gre za odličen izdelek, na katerem je ducat skladbic, katerih avtorja sta vodja ansambla Mladi godci in Bogdan Marolt, ki z zasedbo sodeluje že od samega začetka.


Deli:

Na zgoščenki so skladbice, ki so bile nagrajene na številnih festivalih in se vrtijo na radijskih postajah, posebej zanimiva pa je priredba skladbice Decembrski dan, ki jo v izvirniku izvajajo Primorski fantje. Zanjo so tudi posneli videospot.

Seveda pa so fantje poskrbeli tudi za promocijo, ki so jo pripravili v sklopu njihovega vsakoletnega koncerta – V veseli december z Mladimi godci. Letos se je koncert zgodil že tretjič, in sicer zadnjo nedeljo v novembru v Športni dvorani v Horjulu. Godci so medse povabili različne glasbene izvajalce in dobri dve uri dolg koncert je minil, kot bi mignil.

Mladi godci še sporočajo, da že veselo polnijo termine za igranje v prihodnjem letu. Vsem, ki si želijo njihove  najnovejše zgoščenke, pa sporočajo, da ob nakupu v mesecu decembru prejmejo poleg še brezplačno majčko. Vsem bralcem Našega časopisa želijo vesele praznike in glasbeno novo leto, ki prihaja.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 442
Izšla: 24.10.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.