Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.01.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo predvsem v zahodni Sloveniji precej jasno, drugod pa večinoma oblačno ali megleno. Pihala bo šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -11, na Primorskem malo nad 0 stopinj C.
-7°C | -4°C
sreda, 25.01.2017
-8°C | -3°C
četrtek, 26.01.2017
-6°C | 0°C
petek, 27.01.2017
-6°C | 0°C
sobota, 28.01.2017
-8°C | 6°C
Opozorila
Torek, 24.1.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-7°C
-4°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Že četrta CD-plošča Mladih godcev


SOSED SOSEDU

| |
11.12.2014      16:35
A A

Že četrta CD-plošča Mladih godcev


Ansambel Mladi godci iz Horjulske doline je izdal že 4. zgoščenko, njen naslov je Blizu si. Gre za odličen izdelek, na katerem je ducat skladbic, katerih avtorja sta vodja ansambla Mladi godci in Bogdan Marolt, ki z zasedbo sodeluje že od samega začetka.


Deli:

Na zgoščenki so skladbice, ki so bile nagrajene na številnih festivalih in se vrtijo na radijskih postajah, posebej zanimiva pa je priredba skladbice Decembrski dan, ki jo v izvirniku izvajajo Primorski fantje. Zanjo so tudi posneli videospot.

Seveda pa so fantje poskrbeli tudi za promocijo, ki so jo pripravili v sklopu njihovega vsakoletnega koncerta – V veseli december z Mladimi godci. Letos se je koncert zgodil že tretjič, in sicer zadnjo nedeljo v novembru v Športni dvorani v Horjulu. Godci so medse povabili različne glasbene izvajalce in dobri dve uri dolg koncert je minil, kot bi mignil.

Mladi godci še sporočajo, da že veselo polnijo termine za igranje v prihodnjem letu. Vsem, ki si želijo njihove  najnovejše zgoščenke, pa sporočajo, da ob nakupu v mesecu decembru prejmejo poleg še brezplačno majčko. Vsem bralcem Našega časopisa želijo vesele praznike in glasbeno novo leto, ki prihaja.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 444
Izšla: 19.12.2016
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Januar 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.01.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.