Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.10.2016

oblačno
Ponoči bo na zahodu in ponekod v osrednjih krajih zmerno do pretežno oblačno, ponekod na Primorskem in Notranjskem bo rahlo deževalo. Drugod bo delno jasno, proti jutru lahko v alpskih dolinah nastane megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 12, v zatišnih legah okoli 3 stopinje C.
10°C | 15°C
torek, 25.10.2016
14°C | 20°C
sreda, 26.10.2016
13°C | 14°C
četrtek, 27.10.2016
6°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 23.10.2016 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Zahvala


SOSED SOSEDU

| |
18.11.2014      9:42
A A

ZahvalaDeli:

Ceste so že od nekdaj bile in bodo, če pa ceste povezujejo ljudi in krajane, in ne razdružujejo, pa je še toliko lepše.

Na naši vasi se je po dolgem času zopet »dogajalo«, kot bi rekla današnja mladina. Pred štirimi leti smo se začeli pogovarjati o tem, da bi uredili še makadamsko cesto, ki pelje v laz. Ta je bila ob večjih nalivih vedno razrita, zato jo je bilo treba ročno, z lopato, večkrat popraviti. Prišla je jesen leta 2013, ko smo se z lastniki nekaterih parcel odločili in sami prispevali slabih 20.000 evrov za izdelavo kanalizacije do vrha (300 m). To je bil velik korak za nas … Pred enim mesecem pa smo cesto še počrnili z asfaltom, da je videti prav »vrhunska«. Ob govoru svetnika Ljubgojne in z županom iz prejšnjega mandata Jankom Jazbecem smo prerezali trak, nazdravili s šampanjcem, pokusili torto in si skupaj ogledali novo cesto. Druženje smo nadaljevali pod streho pri Andreju Kozjeku – zahvaljujem se mu za prostor, ki nam je prišel še kako prav, saj je bil proti jutru že kar dober »krst z vrha«. Zahvalil bi se tudi gospodinjam, občini in drugemu osebju, ki je kakorkoli pomagalo pri pripravi te prireditve. Zahvala gre prav tako lastnikom parcel, ki so znali prisluhniti današnjemu razvoju cestne infrastrukture. Z željo po vaškem razvoju in sodelovanju za skupno dobro se vam še enkrat lepo zahvaljujem.

 

Svetnik Janez Čepon

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 441
Izšla: 26.09.2016
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.